Спецслужби тоталітарних держав полюють на авторів робіт про Євромайдан

 Авторів гострих сатиричних робіт на нинішніх лідерів тоталітарного антиукраїнського блоку, які є громадянами цих держав, йде справжнє полювання місцевих спецслужб. Саме через це, десь 80% робіт з віртуальної колекції Музею плакату, що нараховує десь 7000 творінь, є анонімними. Художники просто бояться, пише журнал "Музеї України".

Музей плакату при журналі "Музеї України" солідаризувався з міжнародним співтовариством, категорично заборонивши будь-які зйомки всім телекомпаніям Росії, Білорусі, Казахстану, Північної Кореї, Куби, Венесуели та Вірменії на своїх виставках.

"Останнім часом діяльність російських журналістів-пропагандистів в Україні все більше нагадує продуману інформаційну диверсію, мета якої – дестабілізація ситуації в регіонах, підтримка сепаратизму та тероризму. Людей буквально зомбують лавиною брехні та перекручувань. Постійно лунають антидержавні заклики, право на суверенітет взагалі ігнорується", - зазначили у виданні.

Музей плакату з перших днів підтримав ЄвроМайдан. Створена у грудні 2013 року сторінка на Фейсбуці, взяла всі ФБ-рекорди серед офіційно зареєстрованих музейних закладів як України, так і Європи. У драматичні дні протистояння її відвідувало до 200 тисяч читачів з переважної більшості країн світу. Довкола Музею сформувалася вже легендарна Плакатна сотня художників, фотошоперів, демотиваторщиків, які миттєво реагують на всі знакові політичні події.

Великою популярністю користується виставка “Плакати Майдану”, яку змонтували ще 27 лютого. Днями відбудеться пресова презентація виставки плакату “Крим – це Україна!”.

http://www.unn.com.ua