Наталія Шуліка — біографія

Народилася в м. Ірпінь 25.09.1979 р. у сім"ї вчительки і будівельника. Є старший брат Євген. Закінчила Ірпінську середню школу №3.  Паралельно навчалась в музичній школі по класу фортепіано, співала в духовному хорі, з ним об"їздила багато країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

Після школи вступила до (швейного) училища ім. Карастоянової за спеціальністю "кравець -универсал". Працювала за спеціальністю і вдосконалювала здобуті навики.

Вийшла заміж... прозустрічавшись з майбутнім чоловіком 9 років, народила доньку, і коли їй було півтора рочки вирішила здійснити ще одну свою мрію, здобути вищу освіту за спеціальністю фінансист.

Фортепіано було в такому віці коли формується світогляд дитини. Почала шити коли мала вік підлітка, дуже хотілось красиво і стильно одягатися. А головне не так як всі. Диплом магістра фінансів здобула тому, що в цій країні потрібно бути ближче до грошей. ))))) 

Всі здобуті раніше знання не висять тягарем у мене за плечима. Щоразу використовуючи їх у повсякденні, я наповнюю свій внутрішній світ гармонією і красою від створення власноруч чогось нового – чи це кумедні ляльки, чи стильний, сучасний одяг.