Не будьмо байдужими! Потрібна допомога!

Леся Горова - одна з героїнь нашого порталу. Людина, від спілкування з якою завжди стає тепло на душі, яка викликає велику повагу своїми вчинками і прагненнями. Сьогодні з друзями, колегами, однодумцями артистка виступає перед тими, хто тримає в руках зброю, захищаючи рідну землю свою. На своїй сторінці у фейсбуці вона пише:

« Дорогі мої друзі, у складі Народної філармонії їжджу виступати по військових частинах, уже дали 24 концерти в різних регіонах України. Завдяки небайдужим людям привозимо військовим також харчі, необхідні речі і гроші.

У п’ятницю відвідали військовий госпіталь у Дніпропетровську, куди привезли поранених хлопців з-під Волновахи. Після розмови з ними стало нестерпно боляче, але треба далі діяти і допомагати нашим захисникам на передовій.

SOS!!! Саме зараз ТЕРМІНОВО потрібна ваша допомога воякам!

За зібрані нами 126 млн були придбані бронетехніка та інше необхідне озброєння - але хлопцям потрібні також такі "дрібнички", як бронежилети, прилади нічного бачення, рації, приціли, ліхтарі акумуляторні та ручні та багато іншого. 

Бронежилети 4-5 класу коштують від 600 до 1200 грн.
Прилади нічного бачення 3500 грн, ліхтарі різної потужності від 300 до 1500 грн тощо.

Ваші пожертви збережуть життя хлопцям та наблизять нашу спільну перемогу. Фото придбаних і переданих речей надамо: люди мають право знати, що кошти справді витрачені за призначенням.

Перерахувати ваші пожертви можна на карту Приватбанку 5584 2422 1104 3220, Олена Мокренчук. Олена- журналістка з прес центру Майдану. Вона їздить з нами, а також буває часто в гарячих точках, вона родом з Донецької області, її мама живе у Волновасі. Її сторінка на фейсбук - Елена Мокренчук. Додаю ще телефони Олени: 050 620 63 97, 097 041 64 60».

Просимо відгукнутися на дане прохання всіх учасників, друзів, відвідувачів порталу. Не будьмо байдужими!

На фото наші хлопці-герої, яких поранили сепаратисти під Волновахою.