Народна філармонія

Леся Горова: «Зараз є шанс змінити країну, і я хочу бути до цього причетною»

Заслужена артистка України Леся Горова – жінка з великим серцем, де окрім таланту живе ще багато любові – до родини, до України.

З перших днів Майдану, вона з чоловіком була, як кажуть, в епіцентрі подій, навіть у найсуворіші миті. Її пісні надихали, підтримували, поезія вселяла віру в серця щирих українських патріотів. Тому не дивно, що саме вона ось вже декілька місяців підряд серед митців, які сформували «Народну філармонію» - проект, спрямований на духовну підтримку тих, хто сьогодні узяв до рук зброю, ставши на захист рідної землі.

У Києві презентували проект «Народна філармонія»

У Києві презентували проект «Народна філармонія» - серію мистецьких заходів покликаних піднімати бойовий дух Української армії у непростий для держави час.

Стартом проекту став перший виступ артистів «Народної філармонії» на початку квітня на Чернігівщині. Протягом цього часу вони виступили перед моряками, льотчиками, танкістами, хіміками, воїнами зенітно-ракетних та внутрішніх військ, резервістами, кадровими військовими, бійцями спецпризначення та Національної Гвардії України.

«Народна філармонія» єднає армію, митців, народ України

Міністерство культури України за підтримки Благодійного фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну»  третій місяць поспіль реалізує мистецький проект «Народна філармонія». Збереження цілісності нашої держави, забезпечення миру і єднання народу, підняття бойового духу Української армії  - є  першочерговим завданням, поставленим  сьогодні перед нашою країною.

За словами Міністра культури Євгена Нищука, Україна практично знаходиться  у стані війни, перебуває у збройному конфлікті :

Не будьмо байдужими! Потрібна допомога!

Леся Горова - одна з героїнь нашого порталу. Людина, від спілкування з якою завжди стає тепло на душі, яка викликає велику повагу своїми вчинками і прагненнями. Сьогодні з друзями, колегами, однодумцями артистка виступає перед тими, хто тримає в руках зброю, захищаючи рідну землю свою. На своїй сторінці у фейсбуці вона пише:

« Дорогі мої друзі, у складі Народної філармонії їжджу виступати по військових частинах, уже дали 24 концерти в різних регіонах України. Завдяки небайдужим людям привозимо військовим також харчі, необхідні речі і гроші.

У п’ятницю відвідали військовий госпіталь у Дніпропетровську, куди привезли поранених хлопців з-під Волновахи. Після розмови з ними стало нестерпно боляче, але треба далі діяти і допомагати нашим захисникам на передовій.

SOS!!! Саме зараз ТЕРМІНОВО потрібна ваша допомога воякам!

Об'єднати вміст