Читаємо «Бористен»

Відсьогодні на порталі«Жінка-УКРАЇНКА» бажаючі можуть ознайомитися з художньо-публіцистичним щомісячником «Бористен», який виходить у Дніпропетровську. Заснував і випускає його зі своєю творчою командою Фідель Сухоніс.

Видання містить багато цікавої та корисної інформації. 

Виходить з липня 1991 року. Світ вже побачило понад 200 номерів цього часопису. За роки свого існування журнал став трибуною науковців, гуманітаріїв і творчих сил не лише країни, а й світової української діаспори. «Бористен» надходить у 33 країни світу. Часопис зареєстровано Вищою атестаційною комісією при Кабінеті Міністрів України як фахове видання із спеціальностей: «Історія», «Філологія», «Політичні науки», «Мистецтвознавство» та «Культурологія». У 2002 році часопис став переможцем у регіональному конкурсі «Світоч Придніпров'я» в номінації «Кращий журнал регіону». А у 2003 журнал став дипломантом Всеукраїнського конкурсу Національної Спілки журналістів України «Українська мова — мова єднання».

Силами редакції журналу «Бористен» проводяться різноманітні літературно-мистецькі імпрези, щорічний конкурс на кращу публікацію ім. Олеся Гончара. З 2009 року проводиться щорічний конкурс творчої молоді ім. Марусі та Івана Гнип на сторінках журналу «Бористен».

З 1992 року виходять книги у серії "Бібліотека журналу «Бористен». За цей час світ побачило близько 20 книг української тематики у різноманітніших жанрах.