Оголошується Всеукраїнський конкурс про УПА

Старосинявське районне об’єднання «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка разом зі Старосинявським районним літературним об’єднанням «Джерелинка» оголошують конкурс краєзнавчих, публіцистичних та художніх (поетичних і прозових) творів про Українську Повстанську Армію. Щодо обсягу та жанрів творів обмежень нема. Це можуть бути краєзнавчі дослідження, публіцистичні статті, оповідання, новели, замальовки, есе, вірші, поеми, малюнки, плакати (крім великої прози). Жанр зазначає автор. Твори приймаються до 1 вересня 2014 р. Переможців буде оголошено у День УПА: 14 жовтня 2014 р.

За підсумками конкурсу кращі твори буде видано окремим збірником.  Редколегія альманаху залишає за собою право редагування творів (за потреби). Прохання: перед надсиланням добре перевірити тексти самому або показати твори авторитетним авторам.

Склад журі: Любов Сердунич – письменниця, член НСЖУ, НСКУ, голова РО «Просвіта»;
Володимир Борисов – історик, журналіст;
Сергій Пантюк – письменник, видавець.

Електронну адресу, на яку треба надсилати конкурсні роботи, короткий життєпис і світлину автора, буде повідомлено емейлом або у чаті.  

Участь у виданні книги – платна: за одну видану сторінку – 80 гривень. ​ ​Можлива незначна доплата (у зв’язку зі зміною видавничих цін та пересилкою книжок авторам), але можливе і зменшення вартости (за наявности доброчинців). 

До співучасти запрошуємо інформаційних партнерів та інших представників мас-медіа. 
Підтримати конкурс запрошуємо доброчинців-меценатів, підприємців і всіх не байдужих до долі української мови, патріотичного виховання молоді та майбутнього України. 

Переказати кошти можна на рахунок Любови Андріївни Сердунич у Приватбанку. У примітці про призначення платежу вкажіть: «НА КОНКУРС». Номер карти для оплати – розрахунковий рахунок на ім’я редактора-упорядника книги Любови Андріївни Сердунич буде повідомлено кожному після отримання творів. 

Увага! Автори будуть повідомлені про кількість сторінок і суму, необхідну для переказу на видання, після схваленого до друку матеріалу. Після оплати повідомте за вказаною вище ел. адресою своє ім’я, прізвище, контактний номер телефону та суму переказу. 
Твори авторів конкурсу захищені авторським правом. 
Запрошуємо до участи! Просимо максимально поширити.