Україна пише поему!

Шановні друзі та шанувальники порталу! Віднедавна «Жінка-УКРАЇНКА» приєдналася в якості інформаційного патрнера до творчої акції приуроченої 200-річчю з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 

Мета акції - бути майданчиком для творчого вираження, єднання небайдужих до поетичного слова, до культури, традицій, до рідної землі людей, що проживають в різних куточках України і світу, а також – написання самобутньої Всеукраїнської народної поеми «ПРИГОРНУВШИСЬ ДУШЕЮ ДО РІДНОГО СЛОВА», де кожен автор є «частинкою» і водночас «цілим» українського культурного простору.

УМОВИ УЧАСТІ В ТВОРЧІЙ АКЦІЇ: Щоб стати одним із авторів Всеукраїнської поеми, необхідно на  сторінку в facebook https://www.facebook.com/PrigornuvsisDuseuDoRidnogoSlova , або Вконтакті http://vk.com/club56062277 (правила публікації ВК http://vk.com/topic-56062277_28588411: ), або на ел. почту slovo_3000@ukr.net (продублювати) надіслати повідомлення, в якому зазначити:

1. Електронний варіант віршованих куплетів /чи куплету/

2. Прізвище, ім'я автора

3. Вік /за бажанням/

4. Сфера професійної діяльності

5. Місце народження

6. Відеозапис декламації автором свого твору /для відеокниги/ , або аудіозапис – бажано

7. Ілюстрацію до твору у вигляді фото, листівки тощо

8. Контакти /тел., емейл/.

ОБОВ'ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ НАДІСЛАНОГО ТВОРУ Є:

1. Наявність в ньому рядка «ПРИГОРНУВШИСЬ ДУШЕЮ ДО РІДНОГО СЛОВА». Ця фраза може вживатися в тексті в різних варіантах - на розсуд автора! (бажано, не менше одного разу).

2. Твір має містити завершену думку.

3. Обсяг: не менше 4-ох рядків. Верхня межа не регламентована - сам автор визначає за потребою.

4. Рядки твору повинні мати певний, обраний автором, римований стрій.

5. Текст поетичного твору має бути орфографічно і граматично вивіреним. Загальна ідея твору виходить із самої назви поеми, яка перегукується з темою людської душі, почуттів, розуміння і відчуття слова, природи, Батьківщини, рідної мови, історії, культури, традиції, сучасності, українських символів, святинь, оберегів, стосунків, гострих суспільних питань, цікавих мандрівок, яскравих особистостей, бачень майбутнього тощо... Зміст поетичного твору автор визначає, дослухаючись в першу чергу до себе, до своєї душі. Власне, це те, що хвилює, окрилює, надихає, турбує, спонукає до роздумів, всиляє віру, надію, любов…

У ПІДСУМКУ ПЛАНУЄТЬСЯ: Видання друкованої книги – Всеукраїнської народної поеми «ПРИГОРНУВШИСЬ ДУШЕЮ ДО РІДНОГО СЛОВА», де поряд з творами авторів, будуть вказані їх імена, прізвища. Також передбачається створення однойменної відеокниги, звукової (аудіо) книги та тематичних передач для формату телебачення і радіо.

Акція проводиться на громадських засадах. Запрошуємо всіх небайдужих, творчих громадян долучатись до участі в ній, та реклами, при нагоді, цього заходу серед наших талановитих співвітчизників.

ДЯКУЄМО ВАМ ЩИРО!!!