Тетяна Притуляк — біографія

Тетяна Притуляк, народилася 1984 року, живе і працює в місті Ямпіль Вінницької області. З дитинства захоплювалась квіточками, камінчиками, мушлями… В шкільні роки почала відвідувати гурток по виготовленню квітів з тканини та бісеру. Зараз має великий досвід і виготовляє їх на професійному рівні, хоча це лише хобі.

Після навчання в університеті, почала працювати за спеціалізацією масажист–вертебролог. Завдяки цій роботі має багато гарних друзів. Після одруження захопилась виготовленням весільних букетів та композицій. Ті люди, які знали її вже як гарного спеціаліста по масажу, почали замовляти різного роду букети та корзини з квітами для своїх свят, отож Таня почала набиратись досвіду і маючи базові знання з гуртка швидко вдосконалювала свої уміння. Але й далі продовжувала працювати за основною спеціальністю.

Виконувала і продовжує виконувати багато робіт на замовлення. Це від дизайну інтер'єру (різноманітні панно на стіни, елементи декору в різних стилях) до прикрас для волосся з бісеру та стразів Сваровські. Також їй дуже подобається виконувати замовлення для  весільного дизайну і це їй гарно вдається, бо замовлення роблять вже й з інших міст. Після народження донечки Таня почала вдосконалювати уміння виготовлення прикрас для волосся для діток у тому числі.

Контакт: kyzya0716@gmail.com