Тетяна Притуляк

Тетяна Притуляк — біографія

Тетяна Притуляк, народилася 1984 року, живе і працює в місті Ямпіль Вінницької області. З дитинства захоплювалась квіточками, камінчиками, мушлями… В шкільні роки почала відвідувати гурток по виготовленню квітів з тканини та бісеру. Зараз має великий досвід і виготовляє їх на професійному рівні, хоча це лише хобі.

Тетяна Притуляк: Мислити треба лише в позитивному напрямку

Як і кожен свідомий Українець надіюся на те, що всі зміни, які відбуваються у нашій державі, допомагають нам всім зрозуміти наскільки є важливою підтримка ближнього і те, що прийшов той час усвідомити, що ми всі заслуговуємо на майбутнє з Богом в душі, з добрими задумами в голові і з достатком в кожній  сім'ї.

Зміни завжди починаються з власних думок, отож мислити треба лише в позитивному напрямку і все обов'язково збудеться.

Салат «Гламурний Київ»

Рецепт від Тетяни Притуляк

Як і кожна жінка, багато часу проводжу на кухні, хоча і не подобається готувати. Улюблений рецептик — це салат «Гламурний Київ», так його назвали подруги, бо вперше його скуштували в дуже гарному ресторані в Києві на святі. Отож рецепт.

На дві тарілки: дві свіжі моркви, два варених бурячка, 4 ст.л. розпареного ізюму, 4 ст.л. подрібнених горіхів, жменя розпареного чорносливу, 4 великих зубці часнику, 4 плавлених сирки без смаку, невеликих.

На дно плоскої тарілки викладаємо шарами: потерта на мілку тертку морква, майонез нежирний, ізюм, майонез, сирок та подавлений часник, майонез, буряк мілкопотертий, майонез, чорнослив, майонез, горіхи.

Смачного!

Об'єднати вміст