Разом переможемо!

Сьогодні всі ми повинні об’єднувати свої зусилля і допомогати тим, хто стоїть на захисті нашої держави. Маємо багато добрих прикладів для наслідування. Про один з них розповідає письменниця, журналіст Оксана Радушинська:

- Працівники старокостянтинівського районного радіо, а якщо в персоналіях, то я і Сергій Грищук, додали свою краплю до океану підтримки нашої армії. 

Нещодавно військові бригади тактичної авіацій ПС ЗС України ім. П.Франка по старій дружбі звернулися до нас, як до журналістів, із проханням знайти меценатів, що погодяться подарувати авіаторам 5 прапорів для флагштоків. Ті, що є, зносилися під дощами-вітрами-сонцем.

Та оскільки натепер усі свідомі мешканці України перетворилися на меценатів, що вдягають, взувають, екіпірують, годують і загалом всіляко підтримують військових у зоні АТО, ми з колегою вирішили нікого не шукати, а долучитися власними силами і коштами до загальної справи. Закупили жовту і блакитну тканину, а безкоштовно пошити стяги погодилася дружина військовослужбовця зі Старокостянтинова, котрий зараз несе службу на Сході України. При цьому скромна майстриня суворо заборонила називати своє ім’я та прізвище. Ідею підтримав голова районної ради Олександр Коханюк і також фінансово долучився до нашого задуму. Замість 5-ти прапорів вийшло 15-ть. 

Днями не урочисто-пафосно, а по-дружньому передали стяги капітану Олександру Петруку. Нехай підвищують бойовий дух наших авіаторів і будуть їм оберегами!
Крапля, звісно, моря не робить. Але хвилю спротиву піднімає тільки небайдужість персонально кожного з нас. Разом переможемо!