Презентація нового проекту «Центру літературної освіти»

7 серпня о 18:00 в київській Книгарні «Є» відбудеться презентація нового проекту«Центру літературної освіти» — «Літературного туру до Польщі», який уперше відбудеться восени 2014 року.

На презентації організатори детально розкажуть про новий напрямок у діяльності «Центру літературної освіти», поділяться усіма деталями щодо Туру та пояснять, чому і навіщо українським літераторам вчитися у польських колег.

Спікери розкажуть про:

«Літературні тури» як нове явище в українській культурі;

Чому сьогодні важливо поглиблювати культурний діалог України та Польщі і запозичувати польський досвід у галузях літератури та культурного менеджменту;

Детальна програма та особливості «Літературного туру до Польщі»;

Вимоги до учасників та умови участі у проекті;

Які практичні знання, навички та досвід отримають учасники Туру.

У презентації візьмуть участь:

Ірина Вікирчак – координатор «Літературного туру до Польщі»;

Дмитро Стретович – засновник «Центру літературної освіти»;

Олена Зоц – експерт з програмної діяльності Польського інституту в Києві.

Вхід вільний

«Літературний тур до Польщі» — міжнародний культурно-освітній проект, головна мета якого — обмін досвідом у галузях літератури і культурного менеджменту, налагодження нових контактів і діалогу між культурними активістами Польщі та України з метою подальшої дієвої співпраці. Тур уперше проходитиме 19-26 жовтня 2014 р. і охопить три польських міста –— Варшаву, Краків і Люблін.

 У програмі:  відвідування ключових польських інституцій культурного сектору (зокрема зустрічі із директором Інституту Книги та керівником Національного Центру Культури), лекції, майстер-класи та воркшопи сучасних польських письменників, дискусії за участі літераторів, видавців, культурних менеджерів, представників громадських організацій у галузі культури. Важливим пунктом програми є участь української делегації у Фестивалі Конрада в Кракові. Також програмою заплановані літературні прогулянки та екскурсії.

http://uaculture.com