Лесь Подерев’янський та Олег Скрипка збиратимуть кошти на потреби української армії

15 серпня в київському концерт-холі «Оазис» дадуть спільний благодійний концерт драматург Лесь Подерев’янський і лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка. Артисти представлять літературно-музичну програму «Гуманісти-3», кошти від якої підуть на потреби української армії.

«Ми оце зібралися з Олегом і вирішили підтримати українську армію, хлопців на фронті. Для цього ми робимо концерт «Гуманісти-3» всі гроші від якого підуть на необхідні речі для хлопців, які зараз на передовій» - каже Лесь Подерев’янський.

Організатором концертів Подерев’янського та Скрипки виступив благодійний фонд «Територія життя», що заснували волонтери на чолі з рекламістом Андрієм Твердовським: «Це вже третій благочинний захід, що ми організовуємо, на перших двох ми зібрали 51 тисячу гривень.  Ці кошти ми витрачаємо на форму для військових, бо є гостра потреба . Так один якісний комплект коштує 500 гривень. Ми вже пошили 72 комплекти для 79-ї Миколаївської бригади, і ще буде замовляти. Маємо надію, що на концерті Олега Скрипки та Леся Подерев’янського зможемо зібрати до 100 тисяч гривень.»

Ініціативна група волонтерів, що заснувала фонд «Територія життя» займається допомогою армії вже 3 місяці.  

«Трохи все заспокоїться, війна закінчиться, буду теж саме робити - збирати гроші на освітні програми для дітей загиблих солдат і воїнів-інвалідів. Є програма психологічної допомоги, але вона поки заморожена. Ми тільки тиждень як офіційно оформилися в структуру, так правильніше і зручніше працювати. До того ж тепер є можливість на законних підставах залучати на доброчинність гроші великих компаній.» - каже Андрій Твердовський.

 

http://cultprostir.com.ua