«Терапевтичний» спів для поранених бійців

004Ідею внести і свою лепту у духовне оздоровлення наших бійців, які лікуються в Головному військовому клінічному госпіталі у Києві ансамбль «Волиняни» МГО «Волинське братство» виношував ще з початку літа. Та ми не знали, як вирішити цю відповідальну справу. Допомогла «Жінка– УКРАЇНКА» і її «батько» пан Юрій Пероганич, який вже мав досвід в організації концерту в цьому лікувальному закладі. Отримавши від нього телефон завідувачки клубом Ольги Василівни, ми вийшли на контакт та домовитися з нею щодо виступу ансамблю у  неділю 17 серпня.

Усі хвилювалися, як ніколи, хоча ми маємо в активі чималенький сценічний стаж виступів перед будь - якою аудиторією: від сільського і заводського клубу – до Національного палацу «Україна».  Концерт відбувся у дворі госпіталя, тривав майже 2,5 год. і кожну пісню слухачі, а це – поранені   військові, їхні родичі й знайомі, лікарі, медичні сестри, обслуговуючий персонал, – приймали «на ура». Репертуар ми представили досить різноманітний: ліричні, козацькі, побутові народні, авторські твори, гуморески. Співаки - чоловіки розважали жартівливими піснями. Солістка Ганна Ярмолюк із запальним шлягером «Полковник синьоокий» і художній керівник ансамблю Ганна Маковська з власною піснею «Україно, молитва моя» остаточно підкорили всіх.

Наприкінці присутні вже разом з нами співали популярні пісні. Потім було частування домашніми стравами, знайомства, обмін адресами і телефонами. Сподіваємося, що наш «терапевтичний» спів підняв настрій як здоровим, так і хворим, подарував радість військовикам, які нещодавно повернулися з гарячої точки на Сході України, і сприятиме їхньому якомога швидшому одужанню.

Ми щиро вдячні організаторам концерту, звукорежисеру, що забезпечив якісний звук. Низький материнський і батьківський уклін   героїчним хлопцям, які не шкодували свого життя, захищаючи рідну Україну від агресора. Бажаємо усім миру, злагоди, любові, сили духу, і щоб наші діти й онуки ніколи більше не бачили того жахіття, яке пережили наші славні воїни. Слава живим й вічная пам’ять почилим на полі бою і від важких поранень.

 Вікторія Рутковська

014М033032029