Про Всеукраїнську літературну премію Імені Олександри Кравченко (Девіль)

Дніпропетровська обласна організація Національної Спілки письменників України оголошує прийом заявок від кандидатів на отримання  Всеукраїнської літературної премії імені Олександри Кравченко (Девіль)

ПОЛОЖЕННЯ

Про Всеукраїнську літературну премію
Імені Олександри Кравченко (Девіль)

Премія ім. Олександри Кравченко (Девіль) – відомої української письменниці присуджується щорічно за кращі твори в номінації «Роман».

Це – роботи, що відзначаються високим художнім рівнем на історичну, психологічно-пригодницьку тематику, які сприяють духовному та культурному розвою, утвердженню істинних гуманістичних цінностей.

Твори подаються як українською, так і російською мовами.

Встановлюються 3 премії (І, ІІ, ІІІ) за книги з позначкою ІSBN, які не брали участі в інших конкурсах. Матеріали надсилаються з 1 вересня до 1 грудня 2014 року, необхідні також паспортні дані та ідентифікаційний код автора. Все це пересилається поштою або надається безпосередньо до обласної організації НСПУ за адресою: пр. Карла Маркса, 18, м. Дніпропетровськ, 49027.

Розгляд, обговорення та оцінка творів провадиться Організаційним комітетом (надалі – Оргкомітет). Склад Оргкомітету формується із засновника Премії, представників НСПУ, місцевих видавництв раз на три роки.

Рішення Оргкомітету про присудження Премій приймається більшістю голосів. Якщо при голосуванні голоси розділяються порівну, то голос головуючого на засіданні є ухвальним.

Умови преміювання обговорюються окремим протоколом. Щорічно до 17 грудня – день народження письменниці – визначаються переможці. Їм присвоюються звання «Лауреат премії ім. Олександри Кравченко», вручається Диплом та грошова частина премії.

Премія вручається її засновником та головою Оргкомітету.

ОРГКОМІТЕТ