Пісня від воїна

Нещодавно Київський дитячий фонд та керівники громадських організацій Н.М.Семенюк, Г.М.Менжерес, В.С.Шевченко, Л.Г.Клєвцова організували захід для поранених у Київському госпіталі прикордонників. Бійців частували домашніми пиріжками, солодощами. У концерті брали участь ансамбль Будинку дитячої творчості, дует "Горлиця" і заслужена артистка України Світлана Мирвода. Але родзинкою був виступ старшого сержанта Вадима Пустовойта, який заспівав свою Пісню прикордонника. Аплодували йому стоячи. У всіх на очах були сльози. 

- Це словами не передати,- розповідає Світлана Мирвода. - Він підійшов і попросив, щоб я йому підіграла. Ну, як тут відмовиш. І пісня зазвучала. Пісня, яка з душі, зболена, вистраждана, народжена війною, про яку сержант знає не з книжок. Він сам написав ці слова. І через те  викликав того дня оплесків більше, ніж ми, учасники, всі разом.

На сьогоднішній день Вадим Пустовойт вже залишив госпіталь, щоб далі захищати рідну землю. Ось такі вони наші патріоти, українські захисники!