«Ойкумена»: добрі справи і неймовірні відчуття (відео)

Львівський етно-джазовий гурт «Ойкумена» веде активну професійну діяльність, в рамках якої  -  благодійні виступи та концерти на підтримку тих, хто сьогодні на Сході зі зброєю в руках захищає нашу українську землю.

Нещодавно біля пам'ятника Тарасу Шевченку у Львові відбувся благодійний концерт, участь в якому взяли і учасники «Ойкумени». Збирали кошти для батальйонів «Айдар» та «Львів-3». Під час виконання гуртом першої пісні, мікрофони і електрика на сцені відключилися,  та ніхто не розгубився і вже  без мікрофонів  виконали 4 пісні - авторську «Не треба й неба» і майже народні «Бандуристе, орле сизий», «Ой у лузі червона калина» і «Чотири воли пасу я».

- Відчувалася неймовірна підтримка публіки, - розповідають артисти. -  Наприкінці співали «Боже, великий, єдиний», і таке нас проймало дивне відчуття... Що все буде з нами добре, і що всі ми ходимо під Божим захистом. А закінчили "на біс" піснею на слова Ліни Костенко «Звичайна собі мить» із побажанням, щоб наша мить зустрічі з глядачем залишилася незабутньою.