Ойкумена

Ойкумена - Марш батальйонів

Етно-гурт "Ойкумена" співає для підтримки бойового духу усіх, хто бореться за Україну в неоголошеній війні. Слава Україні! Україна - понад усе!

Пісня про перемогу України в неоголошеній війні

Гурт «Ойкумена» записав нову пісню. Вона закликає, надихає, вселяє віру, дає надію... Робить, одним словом те, що має у такий нелегкий час робити справжня пісня.

«Ми віримо у перемогу Добра над Силами темряви і про це написали пісню», - говорять учасники гурту.

Прослухати твір  можна за посиланням: http://oikoumena.com

Текст пісні:

  ... Чиї ми діти і чиї сини?

Куди йдемо з старої давнини?

«Ойкумена»: добрі справи і неймовірні відчуття (відео)

Львівський етно-джазовий гурт «Ойкумена» веде активну професійну діяльність, в рамках якої  -  благодійні виступи та концерти на підтримку тих, хто сьогодні на Сході зі зброєю в руках захищає нашу українську землю.

Нещодавно біля пам'ятника Тарасу Шевченку у Львові відбувся благодійний концерт, участь в якому взяли і учасники «Ойкумени». Збирали кошти для батальйонів «Айдар» та «Львів-3». Під час виконання гуртом першої пісні, мікрофони і електрика на сцені відключилися,  та ніхто не розгубився і вже  без мікрофонів  виконали 4 пісні - авторську «Не треба й неба» і майже народні «Бандуристе, орле сизий», «Ой у лузі червона калина» і «Чотири воли пасу я».

Ойкумена - Боже великий, єдиний

Солістка гурту "Ойкумена" Олена Коссак виконує Молитву за Україну (сл. О. Кониського, муз. М. Лисенка). Пісня присвячується усім, хто бореться за волю та незалежність України.
 

Музика, що тяжіє до коренів

Вони в музиці трохи більше, ніж три роки. Однак уже знайшли своїх поціновувачів. Їхні пісні розраховані на підготовленого слухача, який не сприймає примітиву. У них — поєднання музики і доброго тексту. Кожен із виконавців вносить новизну та оригінальність. На сьогодні сталий склад колективу — це його засновниця, бандуристка Олена Коссак та перкусист Тарас Приведа.

Приємні дарунки для військових від «Ойкумени» та їх друзів

У неділю, 8 липня, «Ойкумена» виступить на Яворівському полігоні (біля Львова) перед військовими, аби підтримати їхній бойовий дух.

- Збираємо для них також дитячі і не тільки малюнки, побажання, - говорять учасники гурту. - Нам дуже важливо підтримати піснею, словом, пам’ятним подарунком тих, хто вже завтра має бути в епіцентрі подій на сході країни. Разом ми переможемо! Слава Україні! Героям Слава!

Гурт «Ойкумена»

«Ойкумена» – львівський етно-джазовий гурт, заснований 11 лютого 2011. Художнім керівником гурту і автором більшості мелодій є музикант та громадська діячка Олена Коссак.

«Ойкумена» – гурт, що знаходиться у постійному творчому пошуку, сміливо експериментуючи з різноманітними інструментами та аранжуванням. Гурт виконує сучасну україномовну авторську акустичну музику з елементами етно-джазу, експериментуючи з бандурою, сопілкою, саксофоном, флейтою, гітарою, фортепіано та використовуючи динамічні перкусійні ритми у поєднанні з проникливим відкритим співом.

Об'єднати вміст