Запрошення на презентацію збірника про УПА

Конкурс краєзнавчих, публіцистичних та художніх творів про ОУН і УПА, оголошений три місяці тому, дійшов до свого логічного завершення. Збірник буде представлено вже в день УПА.

Зважаючи на досі не однозначне (переважно негативне) ставлення населення до ОУН та УПА, вважаю за потрібне вести роз’яснювальну роботу щодо їхньої діяльности. Нас намагаються пересварити, зітнувши брата на брата, друга на друга… Нас знову таврують «бандерівцями», мало того – ще й «фашистами», «нацистами». Бо що добре українцям, те погано нашим ворогам. 

А хто наш одвічний ворог? Від кого ми найбільше потерпали і досі потерпаємо? Це він, північний сусід, який приховав свою злочинну суть за словом «брат», нищив нас найдовше і найжорстокіше за всіх, хто на нас нападав. А тому конче потрібно розвінчувати совєтські міфи (брéхні) про справжніх борців за волю України, змінювати нав’язану думку шляхом висвітлення правди про УПА. З цією метою і задумувався збірник про ОУН та УПА. Книга вийшла!

Презентація збірника про УПА – 14 жовтня, у ВІВТОРОК, у день народження УПА, о 15-ій годині. Запрошуємо! 
Адреса: м. Хмельницький, вул. Театральна, 28, обласна наукова бібліотека ім. М.Островського. Співавтори отримають і свої примірники книги. Тим, хто не зможе приїхати на презентацію, книга буде надіслана поштою.