«Храм її диявола» від Димитра Христова. Вистава.

НЦТМ імені Леся Курбаса і київський театр МІСТ 

в рамках проектів драматургічного відділу 
«Феномен новітньої слов’янської драми», «МоноЛІТ» і лабораторії «Лабіринт» 

презентують 19 жовтня прем’єру вистави Димитр Христов 

«Храм її диявола»

Монодрама за п’єсою Димитра Христова
"Мерилін Монро: тріумф і агонія" 

Переклад із болгарської Анни Багряної 

На межі між химерною ілюзією та жорстокою реальністю. 
Вона грає в життя і живе грою. Одягає маски і полює на свою тінь. Скидає маски і залишається невидимкою. В нескінченності помирання - заради народження себе іншої. Шукає себе лише для того, щоби знов загубити. Дійшовши до вершини слави, втрачає шлях до серця. Залишивши світ десь далеко внизу, розмовляє з холодним вітром. І лише луна вчорашніх голосів говорить їй про чарівне майбутнє, яке вже давно стало для неї минулим. 
І вбиваючи минуле і майбутнє в собі, вбиваючи біль і самотність – вона знову і знову одягає славетну маску, знайому кожному. Маску актриси на ім’я Мерилін Монро. 

Постановка – Олександра Мірошниченка 

Пластика – Юлії Гасиліної 

Мультимедіа – Олександра Пащенка 

В ролі Мерилін Монро – Уляна Ліб 

Димитр Христов (Болгарія) - поет, драматург, перекладач, бард. 
Автор поетичних збірок: “Робочий день”, “Ранена свобода”, “Листи до Єви”, “Болгарські видіння”, “Балада про любов”, “Романтика і попіл”, “Серцевий ритм”, “Молитва за Болгарію”, “Хліб і вино”, аудіо-альбому з авторськими піснями, а також книги п’єс. 

Поезії і п’єси були перекладені російською, українською, англійською, албанською, сербською, македонською, італійською, китайською, грецькою та іншими мовами. Лауреат Національної літературної премії ім. В.Башева, ім. П.Славейкова, міжнародних премій “Літературний Дедал” (Р.Македонія), «Тріумф» ім. Миколи Гоголя (Україна) та інших. Монодрама “Мерилін Монро: тріумф і агонія” неодноразово публікувалася і ставилася в Болгарії та Македонії, перекладена англійською, російською, македонською та українською мовами. 

Після вистави запрошуємо на зустріч з драматургом Димитро Христовим і перекладачем Анною Багряною.

В рамках показу відбудеться благодійний продаж книг. Отримані кошти буде передано у Фонд підтримки бійців, які отримали поранення в зоні АТО. 
Вартість квитка: 50 грн.
Для студентів діють знижки: 25 грн.

Для контактів: 
т.: 066 299 61 63, 0503852758
e-mail: press.kurbas@gmail.com

Посилання на подію: https://www.facebook.com