Валентина Люліч — біографія

Валентина Анатоліївна Люліч народилася 1983 року в сім’ї службовця. З 1989 року постійно проживає в Рівному.

2000 року із золотою медаллю закінчила ЗОШ №25, а 2005 року – із відзнакою закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (місто Харків). Працює в органах прокуратури Рівненської області. Поряд із цим захоплюється східними танцями, плаванням, різноманітними видами вишивки. 

Її твори друкувались у літературних журналах «Дніпро» (м. Київ), «Погорина» (м. Рівне), «ЛАВА» (м. Харків), в українсько-російсько-німецькому часописі «Склянка часу» (м. Канів), «Білоруський квартальник» (республіка Білорусь), Рівненському обласному щомісячнику «Зелені шати», альманасі «Мить у кишені» (м.Київ).  

Валентина Люліч – авторка книжок поезій «Світ у долонях» (2012) та «Яблуневе сонце» (2012), дипломант Першого Міжнародного літературного конкурсу імені поета і філософа Платона Кускова, лауреат літературної премії імені Михайла Дубова, переможець обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини» в номінації «Кращий літературний дебют» зі збіркою «Світ у долонях».

Працює у жанрі співаної поезії. Свої вірші та твори інших авторів кладе на музику і виконує на літературних вечорах та зустрічах в супроводі гітари.  

Член Національної спілки письменників України.