Луцькій «Твердині» - 10 років!

Поліграфічно-видавничому дому «Твердиня» виповнюється десять років від часу заснування.
У цьому видавництві побачили світ сотні книг неординарних авторів, лауреатів престижних міжнародних літературних премій, не лише з України, а й з Білорусі, Болгарії, Македонії, Польщі, Росії, Сербії, Чехії та інших країн Європи. «Твердиня», незважаючи на периферійну «прописку» - одне з найперспективніших вітчизняних видавництв. Інформує «Волинська правда».
 
ПВД «Твердиня» як юридична особа засноване 25 жовтня 2004 року. Упродовж цього часу незмінний його директор – Микола Мартинюк, учений-літературознавець, поет і прозаїк, член НСПУ та НСЖУ.
 
ПВД «Твердиня» видає книжки універсального змісту для усіх вікових груп. Ліцензію на право провадження видавничої діяльності приватне підприємство отримало 14 грудня 2004 року.
 
Поява «Твердині» на книжковому ринку Волині відчутно пожвавила видавничу діяльність в регіоні. Як за якістю, так і за кількістю книжкової продукції від свого заснування видавництво є одним із лідерів у Луцьку й  на  Волині загалом.
 
Книжковим дебютом «Твердині» стали подарункові міні-видання «Миколаєва ніч» Василя Слапчука та «Йде у гості Миколай» Йосипа Струцюка (обидві вийшли накладом відразу по 5 000 примірників). Кожна з книжечок побачила світ практично за два дні – напередодні свята Миколая. Відтак святитель Миколай став покровителем видавництва.
 
За статусом і тематичним спрямуванням ПВД «Твердиня» є універсальним видавництвом, попри те, що останнім часом пріоритетно більше уваги приділяє науковій книзі, тоді як на початку своєї діяльності позиціонувало себе радше як видавництво дитячої та музичної літератури.
 
Найпопулярнішими творчими проектами «Твердині» є книжкові серії «Пантеон», «Неймовірно, але факт!»,«Літературний ексклюзив», «Хронотоп», «Волинь унікальна», «Сучасна балканська поезія» та «Письменники Волині – лауреати Національної премії України імені Тараса Шевченка».
 
ПВД «Твердиня» постійно є активним учасником щорічних всеукраїнських і міжнародних книжкових ярмарків, найавторитетнішими з-поміж яких можна назвати Форум видавців у Львові, київський «Книжковий світ» (весняний та осінній) від виставкової компанії «МЕДВІН», літній книжковий ярмарок в Українському домі від Держтелерадіо України, приурочений до Дня незалежності України, грудневий «Книжкові контракти» в Києві, «Українська книга на Одещині», «Джура-Фест», «Книги Великої Волині» тощо.
 
Видавництво успішно співпрацює з органами державної влади, приватними підприємствами, фізичними особами.
 
За результатами Держкомстату України у підсумку за 2007 рік «Твердиня» посіла 36 місце в Національному бізнес-рейтингу України як найкращий роботодавець – за високі показники професійної діяльності та рівень оплати праці, а у підсумку за 2012 рік – 2 місце у Волинській області за номінацією «Показники ефективності використання ресурсів» і 44 місце в Україні за показником «Прибуток на акціонерний капітал». У травні 2008 року видавництво відзначено почесною нагородою Всеукраїнської програми «Золоті руки України».
 
Основними напрямами діяльності ПВД «Твердиня» є: книговидавнича справа; поліграфічна діяльність; художнє оформлення творів, книг, збірок; рекламна діяльність; торгівля книгами, періодикою тощо.
 
 
 
На фото: Микола Мартинюк, директор ПВД «Твердиня».
Більше інформації: http://www.pravda.lutsk.ua