Юлія Сак — біографія

Юлія Сак народилася 14 січня — актриса, танцівниця, художник, член Спілки християнських письменників, Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних вокальних, композиторських, та театральних конкурсів. Володарка Гран-Прі Конкурсу моно вистав за виконання кращої жіночої ролі (Анна Ахматова) у моно виставі «Анна Ахматова. Самотність» (2006).

Юлія Сак з 2006 року працює у місті Києві по сольному проекту з режисером Ольгою Тичиною. Вистави актриси Юлії Сак проходять у Будинку Актора, театрі «Сузір’я», театрі – кафе на Оболоні «Театріон». В її репертуарі дев’ять моно вистав: «Анна Ахматова. Самотність», «Леся Українка. Без надії сподіваюсь», «Загадка Віри Холодної», «Ніка Турбіна. Політ», «Шекспір, Гете», «Сім жіночих образів», «Мелодія любові», «Ліна Ошерова. Мить і вічність», «Княгиня Ольга». 

Про Юлію Сак режисер, автор та ведучий програми «Автографи» створив сім телепрограм: «Автографи», «Чи існує на світі блакитна троянда, або феномен геніальності», «Віра, надія, любов», «Карнавал образів». Також про Юлію Сак виходили програми та репортажі на каналах: «СТБ», «Культура», Глас», «Інтер», «КГТРК», «ictv».

У Юлії Сак беруть інтерв’ю на телебаченні та радіо. Актриса записує на радіо фондові записи. Багато виїжджає на гастролі по Україні та Ближньому Зарубіжжю. Виступає в Академічних театрах, філармоніях. Дає благодійні концерти.

Про Юлію Сак пишуть в газетах та журналах. Вийшли у продаж книги її поезії та диски з виставами.

Юлія Сак знімається у кіно. Закінчуються зйомки повнометражного фільму «Хвилина усвідомлення», де Юлія грає чотири головні ролі: сліпа дівчина, потойбічна сутність, мама та «стерво». Зараз починаються зйомки ще одного повнометражного фільму, драми «Крижаний Янгол», де Юлія теж буде грати головну роль.