Прем'єра вистави, якої Київ давно не бачив

Фрагмент вистави "Повертайся живим"

Прем’єра містерії сучасності "Повертайся живим", що присвячується Революції Гідності, спільний мистецький проект Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва з дуетом "Тельнюк: сестри" на вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Станіслава Тельнюка, Оксани Забужко на музику Лесі Тельнюк.

Оксана Забужко:"Повертайся живим" у Київському дитячому муз. театрі - дивитися всім! Таких стоячих овацій Київ не бачив давно (коли зал, вичерпавши всі "Браво!" та відбивши долоні до отерпу, кричить "Слава Україні!" й вимагає гімну)) - це вже межа катарсису... нагадало театральний Київ кінця 1960-поч.1970-х - коли після особливо "бомбових" вистав глядачі не розходилися, а збиралися під театром і, в чеканні виходу прими, починали співати - доки не приїздила міліція...)
Дух літає, де хоче (с). По факту, за результатом - таки вийшла "містерія". Музика, ось де секрет "поціляння в нерв": тільки музика нас врятує.) Тільки Орфеєва сопілка здатна вивести "поневолений розум" з пекла кривих дзеркал і диявольських міражів. 
"Спасибі за музику" - всім учасникам дійства!
(Наступна вистава 10 грудня. Стежте за афішами.)