Скайп-зустріч з відомою письменницею Вірою Марущак

 

«Літературний світ Віри Марущак» - під такою назвою пройшла скайп – зустріч з відомою письменницею миколаївського краю, яка пише для дітей. Разом з керівником факультативу світової літератури «Літературна мозаїка» Г.Л. Авдєєвою та бібліотекарем Костуватської бібліотеки Г.А. Бондаренко, діти з нетерпінням і хвилюванням чекали на цю зустріч. А хвилюватись було чого. Адже вперше працівники районної бібліотеки для дітей організували зустріч у такому форматі. А нагодою стала визначна подія у житті  Віри Іванівни, ювілейна дата дня народження. 

Зустріч відбулася в рамках бібліотечної програми «Майбутнє Братщини – талановиті діти» засідання об‘єднання «Юні і талановиті». На зустріч прийшли учні гімназії, обдаровані, талановиті діти. Кожен з них особистість, кожен готувався до цієї зустрічі з особливим почуттям відповідальності. Анастасія Обелець прочитала вірш, який вона написала та присвятила письменниці. Кислякова Надія адресувала Вірі Іванівні прекрасні побажання у віршованій формі а також подарувала іменинниці та всім учасникам зустрічі свій власний вірш про Україну та її світле майбутнє. Зворушливо прозвучало музичне вітання від Інни Стеценко, пісня-привітання з побажанням добра, радості та щастя. 

Віра Іванівна має не одну освіту, вона відома на Миколаївщині журналістка. Тож діти вирішили помінятись ролями і взяти у письменниці святкове інтерв’ю. «Журналісти» різних шкільних видань Бугаєвська Наталя, Кислякова Даша, Жилінська Валерія, Пузняк Аліна, Ленда Валя, Ребрунова Олександра, Мастіловська Ліза(гімназія) та Лінчук Настя, Бондаренко Саша, Козерівський Едуард(Костуватська б/ф) цікавились життям, творчістю та планами на майбутнє письменниці. Віра Іванівна з задоволенням давала інтерв’ю, розповіла про свої видання. Дітей зацікавило те, що малюнки до відомої казки «Зайченя» намалювала звичайна дівчинка. Адже серед наших дітей також є талановита дівчинка, майбутня художниця, Ліза Мастіловська . Її картини неодноразово демонструвались на різноманітних виставках, і сьогодні є окрасою виставки «Творча феєрія» в районній бібліотеці для дітей. А дві подружки 9-го класу, Марина Чеботар та Віка Макаревич, поділились своїм враженням про творчість письменниці та поцікавились останнім її твором, «Гомін білого інею». Цей твір письменниця написала для дітей старшого віку, тож, звичайно, діти знають про це видання.