Дід Мороз, Снігурка, Лісовик, Баба Яга... і спонсори

Новорічний спектакль «Зустрічі у рік Кози» в терцентрі ветеранів

«Нам дуже приємно, що свята у територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради чекають не тільки ветерани, пенсіонери відділення адаптації, але і  пенсіонери медичного, гуманітарного відділень, і працівники терцентру, і шановні гості. Тому, що наші культорганізатор, профспілка, адміністрація територіального центру на чолі з директором Наталією Володимирівною Біневською, а також заст. директора Ольга Миколаївна Дяченко, і наші спонсори – депутат міської ради Олег Анатолійович Батюков з його уповноваженою Світланою Іванівною Варавою та Олег Олександрович Власенко, уповноважений депутата міської ради Якова Петровича Міносяна,  – роблять все, щоб святкові заходи для ветеранів війни і праці проходили яскраво, цікаво, весело» – це слова в.о. начальника відділення соціально-побутової адаптації Любові Андріївни Фоменко.

І, як завжди, і ветерани, і гості були не просто глядачами, а й активними учасниками Новорічного спектаклю, який відбувся 24 грудня 2014 року. В святково прикрашеному залі Бабушкінського терцентру артисти відділення адаптації (члени ансамблю «Рябинушка» під керівництвом культорганізатора терцентру, поетеси і композитора Олени Іванівни Швець-Васіної) змагалися в конкурсі претендентів на справжність Діда Мороза і Снігурки: Діда Мороза (роль виконувала Ольга Денисенко )зі Снігуркою (Валентина Челнакова) – команда ДМС – і Лісовика (Елеонор Штайнц) з Бабою Ягою (Людмила Рощупкіна) – команда ЛБЯ.

Ведучі Віра Бондар і Алевтина Єськова просто розгубилися серед представників команд ДМС і ЛБЯ – хто ж найкращий?

На конкурсі були друзі команди ДМС – Заєць (Людмила Діденко), Лис (Майя Рачкова) та Коза (Тамара Дорофеєва) з піснею-переробкою «А нам все одно»;

Проня Прокопівна (Людмила Литвинова) з циганським ансамблем «Погадай і все віддай!» (Антоніна Коваленко, Олександр Попов, Катерина Мавдюк, Антоніна Кобзаренко, Валентина Брідун, Алевтина Устінова) з піснями і танцями;

Незнайка (Дар’я Родіна) з друзями Знайком (Єлізавета Колесник), Дюймовочкою (Лілія Коржова) та Совою (Людмила Кряж) з піснею-переробкою «Розмова з щастям».

А у команди ЛБЯ – ізраїльський дует з піснею «Тум-бабалайка» (Ганна Колодка і Раїса Карпова),  італійський посол з перекладачкою (Олександр Янковський і Зінаїда Грицюк) та африканський посол Великий Мганга (Наталія Деркач) з піснею «В джунглях народилась пальмочка». До речі, «посол жаркої Африки» подарував керівникам терцентру і гостям-спонсорам екзотичні подарунки – банани і апельсини від артистів спектаклю.

Глядачі аж заходилися від сміху, коли «посол італійської мафії Олехандро Янковськи» співав (на мотив мексиканської пісні «Бесаме мучо») переробку – «Біс мене мучив» – і танцював з Бабою Ягою танго:

Біс мене, біс мене мучив,
І я хотів, так хотів до терцентру піти,
Без тебе, без тебе скучив,
Краще, ніж ти, і страшніше не можна знайти!

Ти не ховайся, моя ти Снігуронько,
Знаю, ти теж мене ждеш.
Хай в твою гарну і товсту фігуроньку
Влізе все те, що печеш!

Весь зал вболівав за обидві команди, співав разом з артистами, брав участь у вікторинах «Якості Діда Мороза» і «Новорічні фільми». Перемогла, як завжди, дружба.

Байдужих на святі не було, всіх захопили і парад новорічних костюмів, і герої спектаклю у цих костюмах. А потім відбулося благодійне чаювання, де ветерани отримали від спонсорів солодощі. Велике спасибі вам за все, друзі ветеранів!

З відкритим серцем і любов’ю
Бажаємо тепла, здоров’я!
Щоб доля щедрою була,
Багатства вдосталь принесла,
Негоди всі минали дім.
І щоб фортунило в усім!
В країні – МИРУ і порядку,
У сім’ях – злагоди й достатку,
В терцентрі хай усіх зігріє
Любов і Віра, і Надія!

Більше фото: https://www.facebook.com

Олена Швець-Васіна,

член Конгресу літераторів України, культорганізатор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської
районної у місті Дніпропетровську ради