Тетяна Боднар — автобіографія

Я – подолянка. З дитинства люблю книжки і малювання. Колись вирішила, що моя майбутня професія має бути пов’язана з цими захопленнями. Але життя внесло свої  корективи і я стала дизайнером. Я навчалась у Хмельницькому національному університеті. Навчання перепліталося з живописом і малюнком, зі створенням колекцій одягу та з поїздками на конкурси, що проводились у містах України та Росії.

Зараз я працюю дизайнером одягу. Але поступово хочу змінити роботу.Тому що робота на підприємстві обсікає крила, перекриває дихання та обмежує волю. Тут я працюю заради стабільного заробітку і задля чужої мрії…

Стати книжковим ілюстратором – це МОЯ мрія. Я хочу допомагати словам оживати в картинках. Хочу ловити ідеї, адже вони всі у повітрі. Потім розвивати їх і втілювати у життя. Хочу створювати нові образи, шукати цікаві композиції та кольорові рішення. Хочу творити!

Нещодавно моїми роботами зацікавилось творче об’єднання «Phoenix». Зараз ми працюємо над створенням книги «Сни Аурінії», що має побачити світ у квітні цього року. Сюди увійдуть 7 моїх ілюстрацій та обкладинка до книги. 

На майбутнє у мене багато творчих планів у мирній Україні. Хочу, щоб припинилось винищення цвіту нації і щоб світло перемогло темряву.

Мій рецепт «Єдність - наша сила!»