Благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям», в суботу, 7 березня з 11 години в Колонній залі Київради, Хрещатик, 36

10422051_826673494037975_2224988983612317317_nЗапрошуємо на Благодійний ярмарок «Допомога пораненим бійцям», який відбудеться 7 березня з 11 до 17 години за адресою вул. Хрещатик, 36 (2 поверх, Колонна зала Київради)

В програмі:

  • торгівля товарами та авторські майстер-класи найкращих виробників оригінальних прикрас, сувенірів, дитячих іграшок і солодощів, виготовлених вручну (Handmade), в тому числі з українською символікою;
  • торгівля книгами та записами пісень патріотичного спрямування;
  • плетіння маскувальних сіток для української армії;
  • пошиття форменого одягу для військових;
  • концерт дитячих та професійних творчих колективів.

Вхід вільний!

Нинішній ярмарок є вже 14-м у серії публічних заходів, які з минулого року проводять волонтери Дніпровського району за підтримки місцевої адміністрації, а також патріотів із числа столичної та Верховної рад і всіх небайдужих до цієї ініціативи людей.

Практика проведення ярмарків покликала до життя створення Благодійного фонду «Дніпровська ініціатива», який наразі опікується також і проблемами вимушених переселенців. 

Родзинкою ярмарків «Допомога пораненим бійцям» є те, що в ньому беруть участь, як правило, визнані вітчизняні майстри, що виготовляють оригінальні рукотвори: декоративні та практичні речі, прикраси, дитячі іграшки, а також солодощі.

Ці речі містять у собі творчий задум і духовну енергію їхніх авторів.

Під час події відбувається продаж товарів, а також майстер-класи з їхнього виготовлення, котрі користуються популярністю у малечі та дорослих.

Особливістю найближчого заходу, за планами організаторів, буде спільне з гостями виготовлення маскувальних сіток для українських військ, а також пошиття форменого одягу для них.

Подія традиційно супроводжується концертною програмою за участю самодіяльних і професійних дитячих і художніх колективів, а також молодіжних і перспективних гуртів, у виступах яких присутній дух і традиції українського народу, його незламний патріотизм і прагнення волі.

Усі кошти, зібрані під час Ярмарку, спрямовуються на придбання медикаментів і обладнання, необхідних для лікування воїнів, які були поранені під час служби в зоні антитерористичної операції на Сході України.

З питань акредитації тп співпраці, а також за консультаціями просимо звертатися до Оргкомітету Ярмарку.

Постійне посилання на подію: https://www.facebook.com/events/724965860955366