У столиці вручать театральну премію "Київська Пектораль 2014"

Напередодні Міжнародного дня театрув Києві відбудеться урочиста церемонія вручення найстаршої в Україні професійної театральної премії "Київська Пектораль".

Церемонія нагородження номінантів відбудеться 23-го березня о 16.00 у Національній опереті України (вул. Велика Васильківська 53\3). За підсумками театрального сезону 2014 року переможців визначать у 14 номінаціях (серед них: "За кращу драматичну виставу", "За кращу музичну виставу", "За кращу дитячу виставу", "За кращу режисерську роботу", "За кращий акторський дебют" та інші).

У конкурсі беруть участь усі професійні театральні колективи Києва з виставами, які були створені протягом попереднього календарного року терміном з 1 січня по 31 грудня. Всього у 2014 році в Києві відбулось 88 прем'єр. Переможців визначає група експертів у складі фахівців — театрознавців, музикознавців, мистецтвознавців та журналістів, які спеціалізуються у галузі культури і беруть активну участь у поточному театральному процесі.

Перед церемонією, о 14.30, відбудеться прес-конференція за участю співголів Оргкомітету з присудження премії: директора Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діани Попової та голови правління Київського місцевого творчого відділення Національної спілки театральних діячів України, народного артиста Олексія Кужельного, а також представника від приймаючої сторони.

http://gazeta.ua