«Березневі» чоловіки і жінки

«Будьмо знайомі, іменинник!»
в територіальному центрі ветеранів м. Дніпропетровська

Концерти на замовлення іменинників минулого місяця ветерани терцентру (територіального центру соціального обслуговування Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради) завжди очікують з нетерпінням. Вже протягом 10-ти років на початку кожного місяця такі заходи відбуваються під керівництвом культорганізатора терцентру Олени Швець-Васіної. Ось і 4-го квітня 2015 р. не по літах жваві, молоді, причепурені ветерани- іменинники березня місяця та їх гості – ветерани, артисти і родичі – заповнили святково прикрашену залу терцентру.

Іменинниками на цей раз були дві жіночки і два чоловіка: усі солісти ансамблю «Рябинушка» – Ольга Денисенко, Олександр Попов, Іван Твердохліб і Антоніна Коваленко.

Культорганізатор Олена Іванівна викликала кожного іменинника по черзі на сцену, де їх спочатку вітала голова суспільної ради ветеранів Наталія Деркач, яка завжди підбирає поетичні вітання саме для даного іменинника. Потім на сцену запрошувались присутні в залі, які вітали своїх улюблених друзів. Посмішки не сходили з облич, коли Олена Іванівна проводила жартівливу гру: іменинник витягував з конвертів з відповідними надписами «Що було», «Що є», «Що буде» і «Хто ви є насправді» по одній карточці, а культорганізатор зачитувала те, що там було написане. І що тільки не отримували іменинники! І було в них «Велике кохання з вечора до рання», і є в них «Не знаймо що – чи горобець за вікном, чи ґава у небі», і буде в них «Виступи на Гавайях», а присутні насправді бачать їх «Зіркою України» або «Серцеїдом»...

Для кожного з іменинників заздалегідь готувалися концертні номери на їх замовлення.

Для Ольги Денисенко прозвучали пісні: «Індонезія» В.Гевиксмана на сл. В.Корчагіна у виконанні Віри Бондар, хорватська нар. пісня «Адріатичне море» про місто Спліт у виконанні дуету «ВерОл» та «Нашої юності оркестр» П.Аєдоницького на сл. І. Романовського прозвучала у виконанні іменинниці. 

Олександр Попов, який народився напередодні жіночого свята, заспівав зі своєю супутницею по життю Катериною Мавдюк пісню «Эхо» Є. Птічкіна на сл. Р.Рождественського, а потім запросив свою кохану на чудове танго. До них приєдналися інші пари з березневими іменинниками. Онука Катерини Мавдюк – Катерина Бринза – солістка танцювального ансамблю «Центру позашкільної роботи №1» Дніпропетровської міської ради станцювала для О.Попова і всіх іменинників запальний східний танець. Танці надихнули О. Швець-Васіну запросити іменинника О.Попова на циганський танець, під час якого вся зала плескала у долоні, підтримуючи не зовсім юних танцюрів.

Іван Твердохліб, наш відомий тенор, заспівав «Повій вітре, на Вкраїну» на слова Степана Руданського та «Ай опять не видать прежней красной доли».

Настала черга вітати екс-голову суспільної ради ветеранів Антоніну Коваленко. Для неї Лілія Коржова проспівала ліричну «Я расскажу тебе много хорошого», а Олександр Янковський виконав пісню своєї молодості «Сиреневый туман». Сама же Антоніна Коваленко, яка в минулому була солісткою народного хору м. Дніпродзержинська, завзято виконала дві українські пісні: «Пісня з Полонини» Степана Сабодаша на сл. Ольги Пономаренко і «Продай, милий, сиві бички».

Наостанок весь ансамбль «Рябинушка» разом з присутніми весело і злагоджено заспівали для «березневих» чоловіків і жіночок «Пісню крокодила Гени» Володимира Шаінського на сл. Олександра Тимофеєвського  з мультфільму «Чебурашка».

Ще довго біля своїх нехитрих подаруночків – листівок, квітів, солодощів – стояли і не розходилися розчервонілі і схвильовані іменинники. Щирі і теплі слова вітальних віршів, мелодії улюблених пісень начебто витали в повітрі зали, не відпускаючи героїв нинішнього заходу додому.

Більше фото: https://www.facebook.com

Валентина Челнакова,
голова суспільної ради відділення
СПА територіального центру
соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)
Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради