Випускники «знаходили» майбутнє… у книжках!

У кожного в житті бувають моменти, коли хочеться дізнатись, що готує завтрашній день. Особливо коли доводиться робити доленосний вибір. А як дізнатись? До кого звернутись за підказкою? Виявляється, може допомогти бібліотека!

Звісно, машина часу в читальних залах не передбачена, але для сучасних бібліотекарів нема нічого неможливого.  Вони і настрій створять, і чарівниками на випускному вечорі попрацюють. У цьому переконалися нещодавно випускники Михайло-Коцюбинської гімназії, котрі взяли участь у бібліотечній акції «Нагадай собі майбутнє».

Співробітники відділу обслуговування Чернігівської ЦРБ на один казковий вечір перетворили «звичайні» книжки на… передвісників долі, заховавши між сторінок цитати-підказки. Юнаки та дівчата обирали свою книгу, із завмиранням серця читали передбачення й обов’язково посміхались. Аякже. Якісне майбутнє гарантувалося. Наприклад? Когось уже чекають столичні вузи, когось – цікава й улюблена робота, а комусь доведеться виконувати прохання: «Не забудь запросити й мене на весілля!» (шведський письменник Ак Вельсапар – збірка оповідань у перекладі Сергія Дзюби українською мовою «Смарагдовий берег» (Чернівці, Букрек, 2014), с. 31.

Втім, бібліотекарів сміливо можна запрошувати. Вони й на весіллі вигадають, як створити казку. До речі, передбачення опинялися в потрібних руках – немов за адресою. От і не вір після цього книжкам!

Більше фото:https://www.facebook.com

Олена ПЕЧОРНА