Приєдналися до акції

Учні Жирівської школи І – ІІІ ст. Жидачівського району, Львівської області підтримали акцію «Книжка з поштової скриньки». Разом зібрали книги, які їм самим подобаються, пішли на пошту і надіслали їх на адресу Сокальської школи-інтернату.

Юра Яскерський, Максим Чапляк, Руслан Назар люблять читати пригоди. Вони подарували дітям книжки про чарівника країни Оз, про Незнайка, про піратів Острова Туманві, про дітей капітана Гранта.

У Надійки Радик залишилися незабутні враження від збірочки оповідань О.Квіта «Божі стежечки». Вона сподівається, що хтось із дітей в інтернаті теж замислиться над моральними проблемами, які зачіпає ця книжечка.

Юля Стрільчук, Віталик Пасічник, Назар Яскерський, Ігор Рудий, Вікторія Чайковська люблять казки і поділилися ними. Роксолана Макар побажала юним читачам цікавих мандрівок за допомогою Атласу світу. Ось тільки жаль – маленький братик трішки помалював у книжці.

Павлінка  Краївська бажає дітям успіхів у вивченні англійської мови разом з Біблією у малюнках. У ній тексти подані українською та англійською мовами.

Вчителька Марія Маркіянівна Походжай подарувала книжку «Гетьмани України» та збірку віршів улюбленої поетеси Ліни Костенко.

Дякуємо ініціаторам акції за надану можливість долучитися до гарної справи.