Еліна Заржицька запрошує до Львова

У видавництві «Талант» вийшли другом дві перші частини роману для дітей «Китеня Тимко» письменниці Еліни Заржицької, дипломанту Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, пєс, пісенної лірики та творів для дітей «КОРОНАЦІЯ СЛОВА» 2011.

У першій частині невгамовне, добре й трішки збитошне китеня Тимко вирушає на пошуки своїх перших прецікавих пригод. Кого зустріне малюк на своєму шляху – добрих друзів чи грізних ворогів? Чи вдасться йому врятувати Летючу Рибку, а, може, її з’їсть ненажера Альбатрос?

У другій частині йдеться про те, що з часів перших пригод непогамовний Тимко трішечки подорослішав – так гадає його матуся. ...став ЗОВСІМ дорослий – так гадає Тимко. Отож, сповнений рішучості (і потай від мами) наш малюк вирушає в довгу небезпечну мандрівку до берегів таємничої Австралії. Разом із ним, як завжди, найвірніші друзі – Рипучий Корабель та капітан Хвалько-Теревенько. А переслідує їх величезний кашалот...

Отож, наші мандрівники пливуть назустріч пригодам, новим відкриттям і враженням. Які ж несподіванки чекають на них?..

Ці й багато інших захоплюючих історій чекають на наших захоплюючих історій чекають на наших юних читачів у книжці «Китеня Тимко».

Книги видано у заснованій 2015 році  серії «Читаю сам».

Під час Львівського форуму книговидавців відбудуться автограф-сесії письменниці. Вона обіцяє познайомити відвідувачів із Китеням та іншими морськими мешканцями. А діточки, які візьмуть участь у веселій грі «Відгадай» матимуть змогу отримати приз. Справжній сюрприз!