Єдність – рятує мир та життя

20 вересня 2015 року з 11.00 год. до 19.00 год. на Михайлівській площі представники етнонаціональних спільнот та волонтерських організацій м. Києва зберуться разом в рамках заходу «ЄДНІСТЬ РОЗМАЇТТЯ -  РЯТУЄ МИР ТА ЖИТТЯ».

Проведення благодійного заходу, присвячується міжнародному дню миру з метою вироблення маскувальних сіток для задоволення потреб української армії.

Організатори заходу МГО «Інтернаціональний союз» спільно із Міжнародним фондом культурного співробітництва, Благодійним фондом «Створи добро», волонтерською організацією «Материнській оберіг», ГО «Арт-креатив».

Захід проводиться  за підтримки Київської міської державної адміністрації.

У заході приймають участь представники різних багаточисельних етнонаціональних спільнот та волонтерські організації м. Києва та Київської області.

В рамках зазначеної події усі бажаючи зможуть приєднатись до плетіння маскувальних сіток, ознайомитись з різноманіттям культури етнонаціональних спільнот, побачити виступи національних колективів, почути вірші про Україну та мир різними мовами, розмальовувати руки хною, відвідати виставку національних костюмів, експозиції національного живопису, книг, культурних цінностей, виробів народних майстрів.

Для дітей передбачені дитяча зона, різноманітні майстер-класи від представників етнонаціональних спільнот, арт - майданчик «Діти України – за мир!»

Під час проведення заходу Благодійним фондом «Створи добро» буде здійснюватися збір коштів на потреби української армії. Кожен зможе зробити добровільний благодійний внесок будь-якого розміру.

На завершенні заходу очікується присутність представників Київської міської державної адміністрації.