Надія Гураль — біографія

Надія Гураль — співачка, поет і композитор, автор власних пісень.

Народилася 9 травня на Львівщині у сім'ї педагогів. Ще з дитинства почала писати вірші. У старших класах сама навчилася грати на гітарі і відтоді пише пісні.

Закінчивши школу із золотою медаллю, поступила у Тернопільський Державний Педагогічний Університет на факультет Підготовки вчителів початкових класів.

Після закінчення університету вирішила здобути другу вищу освіту (факультет Післядипломної освіти, англійська мова).

В студентські роки Надія брала участь і перемагала у багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсах. Зокрема у конкурсі студентської пісні "Окрилені піснею", одна з перших пісень співачки – "Буває й гірше" – отримала премію "Краща авторська пісня".

Це послужило стимулом, щоб серйозно зайнятися своєю творчістю: записувати пісні, знімати кліпи, давати концерти.

Тендітна, енергійна, красива Тернополянка з Львівським корінням – співачка Надія Гураль постійно тішить своїх шанувальників новими піснями, що стають одна за одною справжніми шлягерами, завойовують любов слухачів. "На край світу", "Село моє", "Рідне місто" неодноразово займали перші сходинки хіт-парадів багатьох радіостанцій України.

В доробку співачки 3 відеокліпи.

У 2010 році побачила світ збірка віршів для дітей, книжка-розмальовка під назвою "Читайко-Малювайко", а в 2012-му – співачка випускає свій перший авторський альбом, що має назву "На край світу". Диск містить 13 вибраних пісень, які створені в різний час співочої діяльності і є своєрідним підсумком творчості за останні роки.

Надія багато гастролює, даруючи нові пісні, романтичний настрій та енергію запального танцю разом з яскравим шоу-балетом.