«Україна» буде знімати україно-грузинський детективний серіал за сценарієм Кокотюхи

300px-Кокотюха_АТелеканал «Україна» розказав подробиці підготовки детективної 16-серійної мелодрами «Потрійний захист», прем'єра якої відбудеться в ефірі каналу «Україна» навесні 2016 року.

Як повідомляє прес-служба каналу, у центрі сюжету - історія трьох найкращих друзів і однієї дівчини, на чиє серце починає претендувати той, кого друзі вважають своїм ворогом.
Володимир, Борис і Тамара знайомі з дитинства. Вони пов'язані спільними інтересами, роботою і дружбою. А ще пам'яттю про Максима (Макса) Раєвського, їхнього загиблого друга. Макс був чоловіком Тамари, і загинув за нез'ясованих обставин півтора роки назад.
 
«Потрійний захист» - перший україно-грузинський серіал, знятий в ко-продакшені двох країн. Автором сценарію стали український письменник Андрій Кокотюха та Анастасія Матешко. Режисерами проекту стали український режисер Анатолій Матешко (режисер першого успішного українського серіалу «День народження Буржуя» і першого українського дитячого мюзиклу «Трубач», автор безлічі телевізійних фільмів і військової драми «Полон») і грузинський режисер Заза Буадзе (режисер і сценарист, який вже десять років живе і працює в Україні, - автор сценарію фільмів «Абсурдистан», «Урсус», серіалу «Ніконов і ко»). Головні ролі в серіалі виконають найкращі українські та грузинські актори.
 
Виробництвом серіалу буде займатися компанії «Fresh» і «O-Studio».
 
Зйомки картини проходитимуть в Україні та Грузії.