У Володарську-Волинському зібрали 13 тисяч гривень на подарунки дітям загиблих бійців 95-ї бригади

У Володарську-Волинському 15 грудня відбувся благодійний концерт. За рахунок зібраних коштів його організатори прагнуть перед Новим роком привітати дітлахів, чиї батьки-солдати загинули під час неоголошеної війни на Сході України.

Протягом усього концерту глядачів тішили своєю творчістю майстри місцевого будинку культури, а також запрошені поети та танцюристи з Іршанська. Зібрані на мистецькому заході кошти передали капітану 95-ї бригади Валерію Лозовику, який відразу ж пообіцяв, що за ці гроші будуть придбані іменні новорічні подарунки для дітей загиблих бійців. Наразі «дев’яностоп’ятка» в боях втратила майже 130 своїх героїв.  

За словами керівника управління культури Житомирської ОДА Юрія Градовського, таку ініціативу він із колегами спланував під час власних концертів у зоні проведення АТО. Бійці 95-ї аеромобільної бригади попрохали придбати для них електрогенератор та бензопилу. Проте волонтерський запал у нашого населення останнім часом трохи зменшився. Тому потрібно було знаходити мистецький спосіб збирання коштів. Тож для здійснення отриманого прохання відділи культури вже провели концерти-підтримки в Андрушівці та Коростені.

За словами організаторів, подібні благодійні мистецькі заходи ще будуть відбуватися у всіх районних центрах Житомирської області.

Раніше студенти гірничо-екологічного факультету ЖДТУ провели ярмарок і зібрали кошти на подарунки в дитбудинок.

Сергій Сіваченко

http://zhitomir.today