День сміху людям на втіху

01.04.16 День сміху в гуман.від (33)День гумору в територіальному центрі ветеранів м. Дніпропетровська

День у день – 01 квітня 2016 року – ветеранів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківської районної у місті Дніпропетровську ради привітали з Днем гумору керівництво терцентру, поважні гості і незмінний учасник всіх заходів – ансамбль «Горобинка».

Директор терцентру Н.В. Біневська, народний депутат України А.С. Денисенко, його помічник П. В. Мудрак і заступник голови Шевченківської районної у місті Дніпропетровську ради М.І. Кагіян побажали ветеранам залізного терпіння, міцного здоров’я і віри в Майбуття України.

Шановні гості зацікавлено продивились веселий концерт і навіть підспівували разом з ветеранами відомі жартівливі українські пісні.

Прозвучали привітання з 1 квітня і гуморески у виконанні Тамари Дорофеєвої, Тамари Бобко, Антоніни Коваленко, Алевтини Губаревої, пісня-переробка «Пенсіонери, ми не теслярі» у виконанні Олександра Янковського. Власну жартівливу пісню «Що ж мені робити?» на вірші Т.Шевченка заспівала автор цих рядків.

Антоніна Кобзаренко в свої багато десятків рочків станцювала запальний циганський танок під гучні аплодисменти залу.

Та найбільше розвеселили жартівливі сценки:

 «Несе Галя воду» у виконанні Тамари Бобко і Олександра Янковського,

«Допоможи мені» у виконанні Ольги Денисенко, Елеонора Штайнца і Олександра Янковського,

«Бабуся, навчи танцювати чарльстон» у виконанні Ольги Денисенко і Алевтини Губаревої,

«Півник та Курка» у виконанні Елеонора Штайнца, Зінаїди Грицюк, Антоніни Коваленко та Ольги Денисенко.

Насамкінець першоквітневого заходу ансамбль «Горобинка» разом з усіма присутніми заспівали відомі жартівливі пісні «А нам все одно» та «Підманула, підвела».

Посмішки не сходили з обличчя ветеранів протягом веселого концерту – вони хоч на годину забулися про наше найтривожніше сьогодення.

Опісля дійства ветерани отримали в дарунок календарі-альманахи 2016 р. «Соборна пам’ять України» В. Сергійчука, а також відбулися благодійне чаювання завдяки народному депутату України Андрію Денисенку та спілкування з шановними гостями по найактуальніших питаннях ветеранів.

Більше фото: https://www.facebook.com

Олена Швець-Васіна,
організатор культурно-дозвіллєвої діяльності
територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг)Шевченківської районної у місті Дніпропетровську ради