Напередодні Великодня працівники УДЦР та волонтери відвідали вихованців Таращанського навчально-реабілітаційного центру

Напередодні Великодніх свят представники Українського державного центру радіочастот разом з командою волонтерів благодійного фонду «Життя з надлишком» відвідали вихованців Таращанського навчально-реабілітаційного центру, що на Київщині.

Начальник одного з відділів УДЦР, волонтер з багаторічним стажем Андрій Агеєв передав вихованцям цього закладу великодні смаколики, м’які іграшки та набори для малювання.

Виступаючи перед присутніми у актовій залі НРЦ Андрій Агеєв зазначив, що працівники УДЦР, які збирали та закупали за власні кошти ці подарунки просили передати часточку свого тепла вихованцям реабілітаційного центру, яка зігріватиме їх і у Великодні свята і ще багато-багато інших днів.

Волонтери благодійного фонду «Життя з надлишком» окрім подарунків порадували вихованців цього закладу ще й власною постановкою міні-вистави «Про гонорову писанку та її пригоди у великому місті». А потім для дітей були проведені майстер-класи з малювання, ліпки з пластиліну, вишивання бісером та різноманітні конкурси, в яких кращі роботи були відзначені пам’ятними призами.

Варто зазначити, що в Таращанському навчально-реабілітаційному центрі, який багато років очолює талановитий педагог і організатор Надія Васіна, навчаються діти  з певними вадами здоров’я та ті, що залишилися за вироком долі без батьківської опіки. Тому вони завжди з особливою радістю зустрічають своїх гостей, які щиро діляться з ними теплом та добром.

Для працівників УДЦР та волонтерів благодійного фонду «Життя з надлишком» саме такий прояв доброчинності і є чудовим прикладом поширення кращих традицій української культури: милосердя, любові, співчуття, турботи про ближніх, особливо в переддень такого значимого релігійного свята – Світлого Христового Воскресіння.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот