Катерина Бужинська з Папою Римським у Ватикані молились за мир в Україні та усьому світі!

18 травня відбулася загальна аудієнція Папи Франциска на площі святого Петра у Ватикані, під час якої українська делегація на чолі з Почесним консулом Угорщини в м. Івано-Франківськ та Івано-Франківської області Василем Вишиванюком, Президентом БО «Фонд «Відродження Прикарпаття» Катериною Бужинською, представником Книги рекордів України Ганною Крисюк, мали можливість презентувати карту миру Ватикану в рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі». Також до складу української делегації увійшли представники з інших країн: президент самоврядування українців в Угорщині Юрій Кравченко, Президент «24h-Help», волонтер із Швейцарії Ірина фон Бург, бізнесмен і меценат із Болгарії Дімітар Стойчев та 80 дітей з різних куточків України.

До складу української делегації, як посли миру долучились діти з Донбасу, які напередодні мали можливість взяти участь в конкурсі пісні Катерини Бужинської та разом з іншими учасниками написали на символічних голубах побажання миру і розмістили їх на створеної руками дітей карті.

Святіший Отець звернувся до українців з окремим привітанням італійською мовою, яке було перекладене українською: «З особливою любов’ю вітаю українських дітей, сиріт та біженців внаслідок збройного конфлікту, який ще й досі триває на Сході країни. Знову підношу мою молитву за заступництвом Пресвятої Марії за те, щоб був встановлений тривалий мир, який зможе принести полегшення населенню, що зазнало стільки випробувань, та запропонує спокійне майбутнє новим поколінням».

Після аудієнції Папа Франциск підійшов до українських дітей. Зустріч пройшла надзвичайно радісно, схвильовано і щиро. Святіший Отець виявив надзвичайну прихильність до українців.

Діти разом із Народною артисткою України Катериною Бужинською під час урочистої церемонії на площі Святого Петра у Ватікані презентували гімн «Діти за мир у всьому світі» (автор Ірина Батюк), метою якого є консолідація всього світу заради миру і благополуччя дітей. Гімн проекту раніше презентували в Європарламенті, штаб-квартирі НАТО та в парламенті Швейцарії.

Від української делегації була передана колекційна марка, виготовлена Укрпоштою в рамках проекту.

 «Я за вас завжди молюся і уділяю вам своє благословення. Прошу, щоб також і ви молились за мене.  Але чи ви будете за мене молитись?» Слова Святішого Отця були перекладені українською і пролунали радісні запевнення: «Так, так! Будемо, будемо!». Діти дарували йому свої малюнки, символічні подарунки, ручні вироби.

Після обіду в Папській Українській Колегії святого Йосафата, учасники Міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі!" відвідали базиліку Santa Maria Maggiore, де їх зустрів Владика Іриней Білик, Канонік цієї базиліки. Крім участі в аудієнції з Папою Франциском, вони мали зустріч в осідку Мальтійського Ордену, де представили свою карту миру. Їх супроводила п. Тетяна Іжевська, Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святій Столиці, що одночасно є Послом України при Суверенному Мальтійському Ордені.

В рамках проекту ведуться переговори про можливість направлення дітей учасників АТО і переселенців, дітей сиріт з усієї України на оздоровлення в країни-учасниці цього проекту влітку 2016 року. Як приклад, Угорський уряд готовий прийняти і профінансувати оздоровлення і відпочинок близько 1000 дітей,  країна Болгарія – 300, Румунія – 200, Австрія – 100 українських дітей.

Проект "Діти за мир у всьому світі!" впевнено крокує різними областями України і залучає до його здійснення нових посланців миру, які пишуть побажання миру на голубах різних кольорів і прикріплюють до карт миру різних країн, з великою надією, що саме їхні побажання допоможуть встановити мир в Україні та усьому світі.

Більше фото: https://www.facebook.com