Бужинська Катерина

Катерина Бужинська з Папою Римським у Ватикані молились за мир в Україні та усьому світі!

18 травня відбулася загальна аудієнція Папи Франциска на площі святого Петра у Ватикані, під час якої українська делегація на чолі з Почесним консулом Угорщини в м. Івано-Франківськ та Івано-Франківської області Василем Вишиванюком, Президентом БО «Фонд «Відродження Прикарпаття» Катериною Бужинською, представником Книги рекордів України Ганною Крисюк, мали можливість презентувати карту миру Ватикану в рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі». Також до складу української делегації увійшли представники з інших країн: президент самоврядування українців в Угорщині Юрій Кравченко, Президент «24h-Help», волонтер із Швейцарії Ірина фон Бург, бізнесмен і меценат із Болгарії Дімітар Стойчев та 80 дітей з різних куточків України.

Катерина Бужинська та діти презентували карту Миру

13051504_1761199390833626_2500103088719564975_nГрупа українських дітей в рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі», який об’єднує 35 країн світу, відвідали Європарлаент у Брюсселі, де мали зустрічі з європарламентаріями Угорщини та Болгарії, з надзвичайними і повноважними послами України та Угорщини та високоповажними гостями.

Приймаючою стороною, який радо погодився підтримати проект та взяти на себе організаційні моменти став представник Європарламенту від Болгарії Еміл Радеф. Болгарські Євродепутати зуміли організувати теплий прийом для українських дітей та запросили на презентацію проекту європарлементарів з інших країн. Офіційна частина розпочалась із вітального слова: Народної артистки України, Президента Благодійного фонду «Відродження Прикарпаття» Катерини Бужинської, депутата Європарламенту Андреа Бачкар, Надзвичайного та Повноважного Посла Угорщини в Бельгії Золтана Нагі, Надзвичайного та Повноважного Посла України в Бельгії Миколи Точитського, Заступника голови місії Болгарії в Бельгіїї Радки Балабанової, Почесного Консула Угорщини в м.Івано-Франківськ та Івано-Франківській області Василя Вишиванюка. У презентації проекту разом із дітьми прийняли участь також Віце-Президент Фонду «Відродження Прикарпаття» Дмитро Мормуль та голова Закарпаської обласної ради IV скликання Володимир Чубірко.

Катерина Бужинська заспівала з дітьми в парламенті Швейцарії (фото)

Група українських дітей в рамках міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі», який об’єднує 35 країн світу, відвідали парламент Швейцарії. Учасників цього проекту привітали Голова Національної Ради Швейцарії, співголова Групи «Дружба з Україною» Кріста Марк Вальдер та Другий Віце-голова Національної Ради Швейцарії Д. де Бюман.

Всі присутні долучилися до проекту, написавши на символічних голубах побажання миру та розмістивши їх на створеній руками дітей карті України.

Катя Бужинська присвятила пісню українським бійцям (відео)

Українська співачка Катя Бужинська свою нову пісню під назвою "Солдат України" присвятила українським бійцям. 

За словами Каті, вона ніколи не могла подумати, що в нашу країну прийде війна, що криваві події заберуть тисячі життів. Співачка з чоловіком в Києві відвідали головний військовий госпіталь, в якому зараз прибуває близько 150 солдатів з найгарячіших точок АТО.

Об'єднати вміст