Презентовано нову книгу Юрія Тітова "Необірвані струни терпіння"

У Патріаршому Соборі Воскресіння Христового (м. Київ) відбулася презентація чергової книги талановитого поета, члена Національної спілки письменників України Юрія Тітова. Привітати його з виходом збірки "Необірвані струни терпіння" прийшли друзі, знайомі, шанувальники творчості.

Поезії з нової книги читали студент кафедри режисури Національного Університету Культури та Мистецтва Леонід Пукас і переможець конкурсу "Найкращий декламатор" Ангеліна Погорєлова. В концертній програмі прозвучали пісні у виконанні модератора заходу - дипломанта міжнародних, лауреата всеукраїнських конкурсів та давнього друга родини Тітових Маркіяна Свята,  відомого гурту бандуристів "Шпилясті кобзарі" та студентки Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва Світлани Вербещук. Як завжди, додали до Юриного поетично-пісенного слова свого жіночого артистичного шарму і високого професіоналізму Народна артистка України, Посол Миру Наталія Шелепницька та заслужена артистка України Світлана Мирвода

Із привітальним словом до Юрія Тітова та його мами Лідії звернувся отець Богдан, який сприяв тому, аби книга побачила світ.

Присвячена збірка безстрашним захисникам України, до яких сміливо можна віднести і самого автора. Адже не дивлячись на те, що має у цьому житті так багато власних проблем, він кожного дня щиро, талановито захищає свою Україну рідним словом.

Більше фото: https://www.facebook.com

Влас. кор.