Нелі Погрібна об’єднала зірок у благодійному концерті «Назустріч мрії»

13483257_1009177195798134_9094669687781767466_oНапередодні  Дня захисту дітей, 30 травня, в столичному Планетарії пройшов зірковий благодійний концерт для дітей-сиріт,  дітей воїнів АТО та вимушених переселенців «Назустріч мрії». Організатором заходу виступила заслужений діяч естрадного мистецтва України Неллі Погрібна та школа естрадного виконавства Dream School, захід пройшов за підтримки Університету сучасних знань, Благодійного фонду «Соняшник», Міжнародної Федерації Жінки за мир у всьому світі та PR&Event agеncy GLORY. 

Головна мета заходу – підтримати дітей, які разом із батьками були змушені покинути рідний край. Благодійний концерт під керівництвом Нелі Погрібної об’єднав багатьох українських, грузинських,  франзузських артистів та юних і талановитих учнів школи естрадного виконавства Dream School. Почесне слово сказав президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, профессор Кушерець В. І.

Улюблені саундтреки до відомих мультфільмів для маленьких глядачів діток-сиріт та дітей-переселенців із зони АТО виконали Олександр Павлік, дует Anna-Maria, Даніїл Клягін, Поль Монондіз, Uli Rud, Данило Рувинський, Marietta Ways, Шмагі Тагіашвілі, Катя Гройс, Маргарита Мелешко, Ірина Василенко, Денис Мусаєв, Артур Логай, Вероніка Дорош, Влад Ульянич та Вілен Кільченко заспівали в тандемі з юними даруваннями, учнями школи естрадного виконавства Dream School – Кірою Касьяновою, Аліною Пересунько, Юлією Гераніною, Таїсією Старостюк, Михайлом Коровкіним, Евангеліною Змулою, Валерією Христюк, Аделіною Шевченко, Валерією Павловою, Софією Лозіною, Анастасією Мартинюк, Таїсією Федоренко, Катериною Яковлєвою, Софією Адамів, Валерією Перкальовою та гуртом Band’А. Ведучі заходу – Сергій Ткачук, Артем Мартинюк та Святослав Адамів. Під час концерту прозвучали композиції з мультфільмів «Шрек», «Мисливці за привидами», «Помста ГМО», «Іван Царевич та сірий вовк», «Рапунцель», «Аладін», «Холодне серце», «Дім», «Місто героїв», «Красуня та чудовисько», «Русалонька», «Монстри на канікулах», «Анастасія», «Панда Кунг-фу», «Бридкий я» та «Король лев».

Невимовна атмосфера добра, радості та позитиву панувала 30 травня в Планетарії. В залі лунав дитячий сміх, а до сцени та куполу, на якому транслювалися під час концерту мультфільми, були прикуті захоплені погляди маленьких присутніх гостей.

Нелі Погрібна, організатор заходу: «Напередодні Дня захисту дітей ми вирішили зробити свято для діток, які на сьогоднішній день в першу чергу потребують нашої уваги – це діти-сироти, діти вимушені переселенці із зони АТО. Найвищою нагородою для мене було бачити в залі їх щасливі очі, які із захопленням дивились виступи артистів та відео-трансляцію мультфільмів на великому куполі Планетарію і я радію, що ми змогли здійснити їх мрії і зробити  це свято дитинства і добра! Хочу подякувати всім, хто долучився до нашого проекту та допоміг у його реалізації!»

Більше фото: https://www.facebook.com

 

Фото – Альона Молчанова і MIXBOOM

Відео - Star Secret: https://www.youtube.com/watch?v=BZAM_FadKnc