Сучасне мистецтво вже неможливо тлумачити поза поняттям інтермедіальності. Інтермедіальність зазвичай пояснюють як особливий тип міжмистецьких взаємозв'язків у художньому творі, що впливають на різні органи чуття глядача / слухача і поглиблюють його смислове навантаження. Інтермедіальність, актуалізована в авангардній поезії модерністів (символістів, сюрреалістів передовсім) на межі 19-20 ст. як синестезія (багатовимірне конструювання / сприймання образу: на дотик, на запах, на звук, як візуальний чи асоціативний образ тощо) і сугестивна поетика (навіювання непрямо промовлених сенсів через образи-символи), є вже сталою ознакою сучасного мистецтва, тим більше завдяки розвиткові інноваційних технологій.
Саме таким ArtSpace — космічним арт-проєктом постає шоу Ethno–music-Show 360° «Ті, що походять від Сонця», створене артистами Київського академічного ансамблю української музики «ДНІПРО» у співпраці з Київським Планетарієм.
Напередодні Дня захисту дітей, 30 травня, в столичному Планетарії пройшов зірковий благодійний концерт для дітей-сиріт, дітей воїнів АТО та вимушених переселенців «Назустріч мрії». Організатором заходу виступила заслужений діяч естрадного мистецтва України Неллі Погрібна та школа естрадного виконавства Dream School, захід пройшов за підтримки Університету сучасних знань, Благодійного фонду «Соняшник», Міжнародної Федерації Жінки за мир у всьому світі та PR&Event agеncy GLORY.
Головна мета заходу – підтримати дітей, які разом із батьками були змушені покинути рідний край. Благодійний концерт під керівництвом Нелі Погрібної об’єднав багатьох українських, грузинських, франзузських артистів та юних і талановитих учнів школи естрадного виконавства Dream School. Почесне слово сказав президент Університету сучасних знань, доктор філософських наук, профессор Кушерець В. І.