За сприяння УДЦР для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей Київщини організовано екскурсію в зоопарк «12 місяців»

Під час шкільних канікул спільними зусиллями Українського державного центру радіочастот, благодійного фонду «Життя з надлишком» та керівництва зоопарку «12 місяців» було організовано та проведено цікаву екскурсію для 30 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей Київщини.

Під час відвідування зоопарку в селі Демидів, Вишгородського району Київщини діти отримали масу позитивних вражень від спілкування з представниками дикої природи. Особливо цікавою була зустріч з грайливими мавпами, які дивували дітлахів своїми акробатичними трюками на гілках та канатах. Також дітям сподобався дужий носоріг та енергійні страуси, які завдяки довгій шиї, пригощалися принесеною для них морквою прямо з долоні малюків.

Приємною несподіванкою для дітей стала можливість у жаркий спекотний день скупатися у відкритому басейні, який розташований прямо на території зоопарку «12 місяців».

Участь у організації цієї екскурсії для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах стала черговим проявом доброчинності, співчуття та турботи  працівників УДЦР.

Також варто зазначити, що працівники Українського державного центру радіочастот разом з командою волонтерів благодійного фонду «Життя з надлишком» вже третій рік поспіль опікуються вихованцями Таращанського навчально-реабілітаційного центру, що на Київщині.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот