Невтомні і милосердні

Бібліотекарі Солом'янського району міста Києва минулої неділі, як і всі позаминулі, розпочинаючи з нового року, - на бойовому посту. Цього разу у Бібліотеці на Кавказькій готували страви, формували індивідуальні смачні пакуночки бійцям війни на Сході України, які, отримавши поранення, зараз перебувають у шпиталі на лікуванні. І це, незважаючи на те, що літо, час відпусток і просто звичайний вихідний...

Вони неймовірні, невтомні, милосердні.

- Ми не скаржимося на життя, не говоримо, що все погано і що країна переживає нелегкий час, а разом з небайдужими серцями йдемо вперед і віримо, що змінюємо майбутнє!!! - отак говорять і вже обмірковують, що смачного привезуть захисникам наступної неділі.

Приєднатися до громадської ініціативи можуть всі бажаючі. Слідкуйте за новинами у групі "Недільний обід у шпиталі": https://www.facebook.com/groups/217293841949267/?fref=ts

Довідково:  Громадська ініціатива «НЕДІЛЬНИЙ ОБІД У ШПИТАЛІ»створено задля підтримки бійців, які постраждали у зоні проведення АТО, а тепер перебувають на лікуванні в госпіталях. 
Розпочалась - на початку 2016 року, який по всьому світу оголошено Святим Роком МИЛОСЕРДЯ.

ЩО РОБЛЯТЬ? – смачні домашні обіди і моральна підтримка для тих поранених, хто не має рідних або не має можливості з ними бачитися. 

ЯК? - Обіди готують невеличкі групи небайдужих людей власним коштом (у складчину). В основі більшості рецептів – традиційні українські страви. 

КОМУ ДОПОМАГАЮТЬ? - Відділення психіатрії Головного клінічного військового госпіталю Міністерства Оборони України, де майже не надходить волонтерської допомоги, і де хворі особливо потребують людяності та щирого людського тепла. 

РЕЗУЛЬТАТ: моральна підтримка й допомога тим, кого війна зранила найважче - не тільки тіло, а й душу.