Творча зустріч із Катериною Бабкіною - українською письменницею, сценаристом, драматургом відбудеться у інтелектуальному просторі – Клубі «Наш Формат» 08 вересня 2016 року о 19:00

Катерина Бабкіна - авторка поетичних книг "Вогні святого Ельма", "Гірчиця" та "Знеболювальне і снодійне", збірки оповідань "Лілу після тебе" та "Щасливі голі люди", роману "Соня" і дитячих повістей "Гарбузовий рік" та "Шапочка і кит".  Співпрацювала і співпрацює як колумніст та журналіст з такими виданнями в Украні та закордоном як Esquire, Le Monde, Harpers Bazaar, Buro24/7, Українська Правда, Бізнес, Фокус, Платформа тощо.

Вона мандрує світом і любить Життя. Вона сміливо і легко перетворює свої мрії на цілі. Вона – справжня, харизматична, сильна і вразлива водночас. Вона викликає захоплення і заздрощі, але попри усе – завжди – йде вперед!

У четвер, 08 веренся о 19:00 у клубі "Наш Формат" Катя розповість нам про талант і досягнення, віру в себе і незламність, щастя і мрії, а також прочитає для нас кілька своїх віршів, разом ми переглянемо короткометражний фільм «Жовта коробочка», з яким Катя дебютувала як режисер, також авторка підпише кілька книжок, відповість на запитання, розповість про цікаві та важливі проекти за її участю.

Модератор зустрічі: Слава Світова

Вхід: 100 грн.

Реєстрація обов'язкова:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIFyw3MYK8VB8C-1UE_KhHrO2c32uFkht_txvShBsFJcF37g/viewform?c=0&w=1

Організатори заходу: «Бюро Дівочих Мрій» та Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна»

Подія на Фейсбук: https://www.facebook.com/events/1789974751225842/