Нові книги Любові Гонтарук

Exif_JPEG_420Оповесні. Поезія. Золоті ворота. 2016. 

Нова книжка відомої Української письменниці Любові Гонтарук розкриває перед читачем багатогранний, подекуди суперечливий і невловимий вимір існування людської душі, яка попри війну і негаразди, біль і невдачі, знаходить у кожній миті свого існування любов, тепло, щирість, відданість і дарує їх світові й людям. 
   
Не з користі, а тому що не може жити інакше.
 
 
 
 
_20160111_131917"Я маленька липка". Новели. Київ. Любченко. 2016.
 
Спогади дитинства --  найсолодші і найцінніші,  адже наша пам"ять зберегла значно менше, ніж подарували нам ті світлі роки. 
 
Проте кожна мить, яка, здавалося б, зникла назавжди, насправді залишилася з нами, бо.... стала нами.
   
Любов і повага до дитини, тепло і терпіння, подаровані батьками, невідворотно визначають дорослий шлях кожного з нас.
 
Спраді, всі ми родом з дитинства, і нова книга Любові Гонтарук підтверджує це з вишуканістю і добірністю слова, яке так цінують її шанувальники.
 
war_cover-1-1"Я -- війна". РОман. Київ."Контекст Україна". 2017
 
Молодий музикает-скрипаль, перебуваючи на службі в АТО, потрапив під обстріл і зазнав серйозних поранень. Зусиллями лікарів його життя врятовано, проте юнак потребує серйозного подальшого лікування. На межі життя і смерті він береже образ своєї коханої -- Ксенії,  з якою вони не раз перетнуться на жорстоких дорогах війни.
   
Вона -- лікар, на долю якої випала нелегка хвороба. Він -- український патріот, який пройде через відчай і безвихідь до нового себе.
 
Людяність і жорстокість, віра і мужність, таємниці й карколомний непередбачуваний сюжет -- усе це знайде читач на сторінках нового роману відомої української письменниці Любові Гонтарук