На святі поезії в Новосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО встановлено Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня (в день весняного рівнодення). Вперше воно було відзначене 21 березня 2000 року.

У Новосілківській ЗОШ І - ІІІ ступенів Макарівського району Київської області вже другий рік поспіль долучаються до святкувань. Учні декламували поезію В.Симоненка, Л.Костенко, М. Вінграновького. Учениця 7 класу Аня Скляніченко зачитала власні вірші.

Свої поетичні доробки презентував присутнім учитель української мови та літератури, поет Олександр Бойко.

Гостями свята стали засновники мистецького порталу "Жінка-УКРАЇНКА" - Юрій та Тетяна Пероганичі.

Юрій Пероганич - український громадський діяч у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатор створення і співзасновник громадської організації «Вікімедіа Україна».

Тетяна Череп-Пероганич - українська поетеса, прозаїк і журналістка, громадська діячка, член Національної спілки письменників України, Національної спілки краєзнавців України, лауреат всеукраїнських та міжнародних премій.

Поетеса подарувала присутнім свої неймовірні поезії, безліч емоцій та глибоке естетичне задоволення. Школярі та вчителі отримали  в подарунок від авторки її збірки поезій. Також, присутні на святі, прослухали лекцію Юрія Пероганича про те, що таке Вікіпедія і як зробити в неї свій внесок кожному. 

Гостей після заходу чекала цікава екскурсія шкільним музеєм та тепле спілкування з директором школи Любов'ю Іванівною Розсохач. 

Більше фото: https://www.facebook.com/