На батьківщині Лесі Українки відбудеться вручення нагород обдарованим дітям

19 травня 2017 року в м. Новоград-Волинський на Житомирщині відбудеться церемонія вручення нагород переможцям Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів», в якому взяло участь 376 юних літераторів з усіх регіонів України.

Мета конкурсу – виявлення та підтримка ранніх літературних талантів в Україні. Конкурс проводиться другий рік. Найбільшу кількість творів у цьому році прислали з Херсонської та Закарпатської областей. У конкурсних творах домінували теми моралі, проблем сучасної сім’ї, любові до України, війни на Донбасі, стосунків між дорослими й дітьми, дружби й кохання. На конкурс надійшли романи, повісті, оповідання, казки, есе, вірші, поеми, байки з усієї України. Наймолодший переможець конкурсу – шестирічний поет із Києва.

Переможцям будуть вручені грошові премії, дипломи і статуетки Лесі Українки. На честь лауреатів конкурсу в саду Косачів буде закладено трояндову алею, на якій у бетоні увіковічнять відбитки рук переможці конкурсу. У будинку Косачів відбудеться концерт з читанням творів лауретів і дипломантів.

Конкурс проходить за підтримки Київської організації Національної спілки письмеників України, Міністерства культури та Міністерства освіти і науки. Меценат конкурсу – письменник і громадський діяч Микола Хомич.

Церемонія вручення нагород розпочнеться о 12.00 в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки за адресою:

вул. Соборна, 94, м. Новоград-Волинський (Житомирська область).

Телефони оргкомітету: (095) 426-68-67, (096) 053-39-50;

                                       (095) 459-81-17, (073) 400-89-28.