Сюрприз на відпочинку

Понад 30 учнів полтавських шкіл санаторію-профілакторію «Нові Санжари», отримали сюрприз – зустріч з українською письменницею Вірою Марущак, яка прибула відпочивати на Полтавщину.
Письменниця читала новим друзям казки та оповідання, розповідала про свій творчий та життєвий шлях, відповідала на запитання школярів, які вперше в житті зустрілися з письменником. Про цю подію обіцяли розповісти своїм однокласникам. Адже коли звучав голос Віри Іванівни, у актовому залі немов засяяла веселка яскравими барвами, яка своїм сяйвом наповнила дитячі серця. Адже письменниця талановито передає сюжети казок українською мовою, що відгукується у дитячих серцях.
Для дітей зустріч з письменницею була живою казкою. Вони сприймали героїв з цікавістю, з допитливістю, з радістю в очах. Зуміли красиво і правильно відповісти на поставлені Вірою Іванівною запитання і доповнити філософськими роздумами про долю героїв. Серця дітей і підлітків були наповнені емоційним позитивом бо автор зуміла наповнити їх доброзичливістю, увагою, лбов'ю.
 
На зустрічі була присутня психолог з Дніпропетровської міської  поліклініки № 1 Раїса Олексіївна Приходько, яка високо оцінила творчість Віри Іванівни. На її думку, казки несуть великий позитив та мають повчальний та виховний характер. 
 
-Казка - велике надбання нашого народу, на них вчилися попередні  покоління бути добрими, чуйними, дбайливими, уважними, роботящими, - сказала лікар-психолог. – Прочитані Вірою Іванівною казки навчають правильно поводитись у суспільстві, умінню спілкування з однолітками,  поважати старших. Її творчість збагачує українську мову.
 
Ця зустріч стала справжнім сюрпризом для підлітків.
 
 
Аліна Щатова,
старший вихователь